شیر پیستوال

شیر پیسوار برای اتصال مصرف کننده هایی مثل ماشین ظرف شویی، ماشین لباس شویی و… و همچنین روشویی و دیگر شیرآلات بهداشتی به خط لوله اصلی مورد استفاده قرار میگیرد. با اتصال شیر پیسوار قبل از مصرف کننده و در صورت بروز مشکل در وسیله متصل شده، دیگر نیازی نیست که آب کل واحد یا ساختمان قطع شود تا مصرف کننده تعویض یا تعمیر و نصب گردد و تنها با قطع شیر پیسوار همان مصرف کننده کار انجام می‌شود. از قابلیت‌های شیر پیسوار تنظیم فشار آب به میزان مورد نظر برای مدت طولانیست.

شیر پیسوار از سایز 2/1 اینچ به سایز 8/3 اینچ جریان را تغییر می‌دهد. شیر پیسوار برای استفاده در حالت باز یا بسته، برای مدت طولانی طراحی می‌شوند و در دو نوع شیر پیسوار چدنی و شیر پیسوار برنجی موجود اند. اما شیر پیسوار ها از نظر کاربرد تفاوتی با هم ندارند و تنها تمایز آنها کیفیت ساخت و برند شیر پیسوار است. گاها در شیر پیسوار مرغوب، از فیلتر نیز استفاده می‌شود که به آن شیر پیسوار فیلتر دار می‌گویند. شیر پیسوار به صورت مستقیم و زانویی شکل موجود هستند که بسته به مصرف کننده و جانمایی آن مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد شیر پیسوار جهت قطع و وصل جریان آب و اتصال مصرف کننده هایی مانند ظرفشویی، لباسشویی کاربرد دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی

قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی

بازرگانی کشیشی نماینده رسمی محصولات گیتی پسند و ارائه دهنده محصولات فاضلابی و پوشفیت نیوفلکس گیتی پسند و پوشفیت های پلی ران