شیر پیستوال

شیر پیسوار برای اتصال مصرف کننده هایی مثل ماشین ظرف شویی، ماشین لباس شویی و… و همچنین روشویی و دیگر شیرآلات بهداشتی به خط لوله اصلی مورد استفاده قرار میگیرد. با اتصال شیر پیسوار قبل از مصرف کننده و در صورت بروز مشکل در وسیله متصل شده، دیگر نیازی نیست که آب کل واحد یا ساختمان قطع شود تا مصرف کننده تعویض یا تعمیر و نصب گردد و تنها با قطع شیر پیسوار همان مصرف کننده کار انجام می‌شود. از قابلیت‌های شیر پیسوار تنظیم فشار آب به میزان مورد نظر برای مدت طولانیست.

شیر پیسوار از سایز 2/1 اینچ به سایز 8/3 اینچ جریان را تغییر می‌دهد. شیر پیسوار برای استفاده در حالت باز یا بسته، برای مدت طولانی طراحی می‌شوند و در دو نوع شیر پیسوار چدنی و شیر پیسوار برنجی موجود اند. اما شیر پیسوار ها از نظر کاربرد تفاوتی با هم ندارند و تنها تمایز آنها کیفیت ساخت و برند شیر پیسوار است. گاها در شیر پیسوار مرغوب، از فیلتر نیز استفاده می‌شود که به آن شیر پیسوار فیلتر دار می‌گویند. شیر پیسوار به صورت مستقیم و زانویی شکل موجود هستند که بسته به مصرف کننده و جانمایی آن مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد شیر پیسوار جهت قطع و وصل جریان آب و اتصال مصرف کننده هایی مانند ظرفشویی، لباسشویی کاربرد دارد.
سایر مقالات
ابعاد استاندارد درب سرویس بهداشتی | استانداردهای سرویس بهداشتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

مغزى نیوپایپ

مغزى نیوپایپ | خرید و لیست قیمت

معرفی مغزى نیوپایپ مغزى نیوپایپ یکی از اجزای مهم و پرکاربرد در صنعت لوله‌کشی و تأسیسات ساختمان است. این قطعه با طراحی و ساختار منحصر