نمایندگی اصلی شیلنگ کهن

نمایندگی اصلی شیلنگ کهن

صنایع اتصالات شیلنگی با بیش از 20 سال حضور مستمر و سابقه ی درخشان در صنعت

کلیاتی از صنایع شیلنگی کهن

نمایندگی اصلی شیلنگ کهن

نام مجموعه

صنایع اتصالات شیلنگی کهن 

زمان شروع به کار

1379

محل کارخانه

تهران

محصولات دیگر تولیدی

شیلنگ های دوسر مهره _ شیلنگ های تک پایه _ شیلنگ های آبگرمکن و ماشین لباسشویی _ شیلنگ های سرویس بهداشتی و ….

خدمات قبل از فروش

مشاوره – طراحی – برآورد

خدمات بعد از فروش

ضمانت 5 ساله

تحت پوشش بیمه ایران

تاریخچه کهن

شیلنگ کهن یکی از برندهای معروف و محبوب در زمینه تولید شیلنگ های صنعتی و بهداشتی است. این شرکت در سال 1379 تاسیس شد و با بهره گیری از دانش فنی و تجربه کارشناسان خود، محصولات با کیفیت و استاندارد را به بازار عرضه کرد. شیلنگ کهن از جمله اولین تولیدکنندگان شیلنگ های فشار قوی پکیج و فن کوئل، شیلنگ های مشعل گاز و گازوئیل، شیلنگ های شاور و ماشین لباسشوئی در ایران بوده است. این شرکت همچنین دارای گواهینامه های ISO 9001-2008 و CE برای کیفیت محصولات خود می باشد.

ما با توان روز افزون و تلاش مستمر در فرایند تولید به فردایی بهتر امید داریم.

تنوع محصولات کهن

شرکت شیلنگ کهن محصولات متنوعی را در زمینه شیلنگ های صنعتی و بهداشتی تولید می کند. برخی از محصولات این شرکت عبارتند از:

 • شیلنگ های فشار قوی پکیج و فن کوئل: این شیلنگ ها برای اتصال پکیج های گرمایشی و سرمایشی به فن کوئل ها و رادیاتور ها استفاده می شوند. این شیلنگ ها دارای لایه های مختلف از پلاستیک، فولاد و الاستومر هستند که مقاومت بالایی در برابر فشار، دما و خوردگی دارند .
 • شیلنگ های مشعل گاز و گازوئیل: این شیلنگ ها برای اتصال مشعل های گاز و گازوئیل به منبع سوخت استفاده می شوند. این شیلنگ ها دارای لایه های مختلف از پلاستیک، فولاد و الاستومر هستند که مقاومت بالایی در برابر فشار، دما، آتش و سوخت دارند .
 • شیلنگ های شاور و ماشین لباسشوئی: این شیلنگ ها برای اتصال شیرآلات بهداشتی به دستگاه های آب گرم، شاور و ماشین لباسشوئی استفاده می شوند. این شیلنگ ها دارای لایه های مختلف از پلاستیک، فولاد و الاستومر هستند که مقاومت بالایی در برابر فشار، دما، آب و رسوب دارند .
 • شیلنگ های رابط دوش: این شیلنگ ها برای اتصال دوش به شیرآلات بهداشتی استفاده می شوند. این شیلنگ ها دارای لایه های مختلف از پلاستیک، فولاد و الاستومر هستند که مقاومت بالایی در برابر فشار، دما، آب و رسوب دارند. این شیلنگ ها در طول ها و رنگ های مختلف قابل سفارش هستند.
 • شیلنگ های دو سره مهره: این شیلنگ ها برای اتصال پمپ های تحت فشار به منبع آب استفاده می شوند. این شیلنگ ها دارای لایه های مختلف از پلاستیک، فولاد و الاستومر هستند که مقاومت بالایی در برابر فشار، دما و خوردگی دارند. این شیلنگ ها با مهره های قابل تعویض و قفل کننده عرضه می شوند.
 • شیلنگ های رابط افزایش طول: این شیلنگ ها برای افزایش طول شیرآلات بهداشتی استفاده می شوند. این شیلنگ ها دارای لایه های مختلف از پلاستیک، فولاد و الاستومر هستند که مقاومت بالایی در برابر فشار، دما، آب و رسوب دارند. این شیلنگ ها با سرپیچ های استاندارد و قابل تعویض عرضه می شوند.
 

خصوصیات محصولات شیلنگ کهن

از خصوصیات بارز نمایندگی اصلی شیلنگ کهن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاومت بالا در برابر فشار، دما، خوردگی، آب، رسوب، آتش و سوخت
 • انعطاف پذیری و قابل تعویض بودن
 • طرح ها و رنگ های مختلف

شیلنگ های موجود در بازار و نمایندگی اصلی شیلنگ کهن

امروزه به دلیل وجود تنوع کالایی گسترده موجود در بازار و گسترش ساخت و ساز در سراسر جهان کمپانی های زیادی پا به این عرصه گذاشته اند که از جمله میتوان به شرکت های:

 • شیلان
 • پارس شیر
 • پارس لوله
 • آبسال

اشاره کرد.

چرا شیلنگ کهن؟

 • کیفیت بالا و استاندارد محصولات: شرکت شیلنگ کهن یکی از برترین تولیدکنندگان شیلنگ های صنعتی و بهداشتی در ایران است که محصولات متنوع و با کیفیتی را در زمینه های مختلف عرضه می کند. این شرکت دارای گواهینامه های ISO 9001-2008 و CE برای کیفیت محصولات خود می باشد. محصولات این شرکت دارای خصوصیات منحصر به فردی همچون مقاومت بالا در برابر فشار، دما، خوردگی، آب، رسوب، آتش و سوخت، انعطاف پذیری و قابل تعویض بودن، طرح ها و رنگ های مختلف هستند.
 • قیمت مناسب و رقابت پذیر: شرکت شیلنگ کهن با توجه به سطح کیفیت و تنوع محصولات خود، قیمت مناسب و رقابت پذیری را به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت با استفاده از دانش فنی و تجربه کارشناسان خود، هزینه های تولید را به حداقل رسانده و بازدهی بالایی را در فرایند تولید دارد. همچنین این شرکت با پشتیبانی قوی و گارانتی معتبر 5 ساله، خدمات پس از فروش مناسب و مطمئنی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
 • سهولت در خرید و تحویل: نمایندگی اصلی فروش شرکت شیلنگ کهن در تهران، بازرگانی کشیشی می باشد. این نمایندگی با داشتن فروشگاه آنلاین و حضور در سایر پلتفرم های فروش آنلاین، امکان خرید راحت و سریع را برای مشتریان فراهم کرده است. همچنین این نمایندگی با داشتن توزیع کننده های مجاز در سطح کشور، تحویل سریع و به موقع محصولات را به مشتریان خود تضمین می کند.

نمایندگی اصلی فروش شرکت شیلنگ کهن در تهران، کلینیک ساختمانی امجدی است.

شرکت شیلنگ کهن محصولات متنوعی را در زمینه شیلنگ های صنعتی و بهداشتی تولید می کند. برخی از محصولات این شرکت عبارتند از: شیلنگ های فشار قوی پکیج و فن کوئل، شیلنگ های مشعل گاز و گازوئیل، شیلنگ های شاور و ماشین لباسشوئی، شیلنگ های رابط دوش، شیلنگ های دو سره مهره و شیلنگ های رابط افزایش طول .

  • محصولات شرکت شیلنگ کهن دارای کیفیت بالا و استاندارد، قیمت مناسب و رقابت پذیر، سهولت در خرید و تحویل، پشتیبانی قوی و گارانتی معتبر و طرح ها و رنگ های مختلف هستند .

 بله بیمه ایران 

10 سال خدمات پس از فروش

 سال گارانتی محصولات

4.9/5 - (157 امتیاز)

بازرگانی کشیشی ، نمایندگی فروش محصولات شرکت کهن

کاتالوگ محصولات