سپهرفوم

گیتی پسند 

سپهرفوم - گیتی پسند

سپهرفوم ، محصول موفق دیگر از گیتی پسند و دارای مزیت رقابتی شدید در زمینه قیمت به علت حجم تولید

شرکت سپهر پلیمر اسپادانا با نام تجاری “سپهرفوم” در سال ۱۳۸۵ به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنایع گیتی پسند (بزرگترین بخش خصوصی کشور) تولید انواع فوم های پلی اتیلن را آغاز کرد. امروزه شرکت سپهر پلیمر اسپادانا با ظرفیت تولید بیش از ۱۰۰۰۰ تن انواع فوم پلی اتیلن EPE، پلی اتیلن کراسلینک شده XPE و پلی استایرن اکسترودیافته XPS، سهم بزرگی از تولید این محصولات را در کشور و خاورمیانه دارا می باشد. محصولات این شرکت در صنایع مختلف از جمله ساختمان، خودرو، ورزش، گاز و پتروشیمی، بسته بندی، لوازم خانگی و غیره کاربرد دارد. سپهرفوم با تولیداتی براساس استاندارد جهانی و بهره مندی از پرسنل مجرب، متخصص، کارآزموده و پشتیبانی آزمایشگاه قدرتمند پلیمری گیتی پسند، محصولات خود را با نام تجاری SGP و FLXT به بازارهای خارجی نیز صادر می کند و در این بخش نیز گام‌های بلندی را برداشته است.

سپهرفوم بزرگترین تولید کننده فوم پلی اتیلن EPE در کشور می باشد. محصولات این شرکت با رویکرد سطح کیفی بالا توانسته نظر کارشناسان فنی و مصرف کنندگان را به خود جلب کند. فوم های پلی اتیلن در ضخامت های ۰.۵ تا ۳۵ میلی متر به صورت شیت و ضخامت ۴۰ تا ۱۲۰میلی متر به صورت تخته ایی می باشد. فوم های پلی اتیلن EPE قابلیت لامینه شدن با انواع: فویل های آلومینیوم، متالایز، فیلم های پلیمری را دارا می باشد.

نام مجموعه اصلی سپهر پلیمر اسپادانا (زیر مجموعه گیتی پسند)
زمان شروع به کار 1385
نام مدیر عامل آقای جنتی
محل کارخانه کارخانه تولیدی سپهرفوم واقع در اصفهان با ظرفیت تولید ۱۰۰۰۰ تن فوم در سال
تعداد افراد شاغل بیش از ۱۰۰نفر
محصولات دیگر تولیدی تک لایه آذین ، ۵ لایه نیوپایپ، کیمیا جاوید، محصولات خود را با نام تجاری SGP و FLXT به بازارهای خارجی نیز صادر می کند
تنوع سایز از سایز ۱۶ تا ۶۳
خدمات قبل از فروش کرایه خاور شامل درصد تخفیف بیشتر
گواهی گیتی پسند

بازرگانی کشیشی ، نمایندگی اصلی سپهرفوم

کاتالوگ فنی سپهر فوم کاتالوگ سپهر فوم گیتی پسند