پوشفیت نیوفلکس

گیتی پسند

پوشفیت نیوفلکس - گیتی پسند

پوشفیت نیفلکس و سایلنت کالایی با قیمت مناسب و کیفیتی مشابه کالای لوکس

نیوفلکس پوش فیت فاضلابی (نسل جدید لوله ها در صنعت فاضلاب) با نام برند نیوفلکس صنایع گیتی پسند تولید میشود. محصولات نیوفلکس به صورت یک سر سوکت و دو سر سوکت از سایز ۵۰ میلیمتر تا سایز ۱۶۰ میلیمتر تولید میشود.

تمامی لوله های نیوفلکس با استاندارد B و BD عرضه میشود. بازرگانی کشیشی با بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت، ارائه کننده برندهای معتبر تاسیسات مکانیکی ساختمانی بست نیوفلکس، نیوفلکس پوش فیت، نیوفلکس لوله با نازل‌ترین قیمت نسبت به رقبا مشابه درب کارخانه نیوفلکس ارائه میدهد.

لیست قیمت نیوفلکس و توضیح کامل محصولات را در ادامه مشاهده میکنید :

نام مجموعه گیتی پسند
زمان شروع به کار 1388
نام مدیر عامل آقای جنتی
محل کارخانه اصفهان
تعداد افراد شاغل بیش از ۴۰۰۰ نفر
محصولات دیگر تولیدی لوله های تک لایه – لوله های ۵لایه – لوله ای پلی اتیلن- شیر آلات -فوم لوله ای و ورقه ای – تجهیزات سرمایشی و گرمایشی
تنوع سایز ۱۶۰-۱۲۵-۱۱۰-۹۰-۷۵-۶۳-۵۰
خدمات قبل از فروش مشاوره – طراحی – برآورد
خدمات بعد از فروش ۱۰سال بیمه ایران
مدیر فروش مهندس خدابنده لو
سایر ویژگی‌های مهم لوله و اتصالات پوش‌فیت عبارتند از: ۱. مقاومت بسیار خوب در برابر ضربه «حتی در دماهای پایین‌تر از صفر درجه» ۲. مقاومـت حرارتـی عالی در برابر آب داغ خروجـی از ماشـین‌هـای ظرفشـویی و لباسشـویی و سـینک ۳. عدم استفاده از چسب و جوش و پیاده‌سازی سریع و متعاقباً عدم نیاز به تجهیزات خاص برای اجرا ۴. سـطوح داخلـی کامـلاً صاف و ضد رسوب ۵. مقاومت به مواد شوینده و ترکیبات شیمیایی ۶. مقاومت خیلی عالی در برابر اشتعال؛ «یک ویژگی کلیدی در هنگام آتش سوزی» ۷. تنوع اتصالات و اندازه‌ها جهت اجرای طرح‌های پیچیده و سهولت در نصب ۸. مقاوم خوب در مقابل تجزیه‌ی میکروارگانسیم‌ها و آسیب‌های جوندگان ۹. دارای وزن کم و قابلیت حمل و نقل آسان با سرعت بالا ۱۰. دارای طول عمر بالا و گرفتگی‌های کمتر ۱۱.  انعطاف عالی لوله‌ها و اتصالات برای جلوگیری از آسیب در هنگام زلزله و نشست خاک اهالی صنعت ساختمان و تاسیسات با برند نیوفلکس به خوبی آشنا هستند. اما شاید برایشان این سوال پیش آمده باشد که این برند ایرانی چگونه و درچه سالی شکل گرفته؟ هدفش چه بوده؟ چشم‌اندازش چیست؟ حتی شاید شما یک دانشجوی متالوژی یا پلیمر باشید و دوست داشته‌ باشید که یکی از زیرمجموعه‌های بزرگترین بخش خصوصی کشور در بخش تاسیسات ساختمانی را بهتر بشناسید! به همین دلیل امروز داستان جذاب نیوفلکس را برای شما بازگو خواهیم کرد، برای شروع بهتر است ۲۰ سالی به عقب برویم…

روی کار آمدن صنایع گیتی‌پسند

در سال ۱۳۷۸ بود که تعدادی از سرمایه گذاران به همراه جوانان پرشور و با استعداد اصفهان، تصمیم به راه اندازی و بنیان گذاری یک کسب و کار صنعتی گرفتند. هدف اصلی آن‌ها این بود که بخش زیادی از مصالح و مواد لازم در بخش تاسیسات‌ ساختمانی کشور را تولید کنند تا دیگر سرمایه‌ی کشور از مرز‌ها خارج نشود. آن‌ها قصد داشتند کارخانجاتی را افتتاح کنند که از مواد خام نفتی کشور برای تولید محصول بهره ببرند تا با یک تیر دو نشان را بزنند: ۱- تولید محصول ملی و اشتغال‌زایی ۲- جلوگیری از خروج مواد نفتی خام از کشور این گونه بود که شرکت صنایع گیتی‌پسند متولد شد. شرکتی تشکیل شده از سرمایه داران و جوانان با استعداد ایرانی که قلباً دوست داشتند تا محصولی درجه یک را تولید کنند و با اشتغال زایی برای جوانان کشور، گره‌ای از مشکلات بیکاری جوانان را باز کنند. از طرفی آن‌ها نیم‌نگاهی هم به صادرات و بازارهای خارج از کشور داشتند، اما تولید یک محصول با کیفیت نیاز به پشتوانه‌ی علمی و فنی دارد. به همین دلیل آن‌ها تصمیم گرفتند تا علاوه بر ساخت و راه‌اندازی دو واحدتولیدی، چند مرکز تحقیقاتی و دانش بنیان در زمینه‌‌های پلیمر، مکانیک و برق را نیز راه اندازی نمایند. نیوفلکس , معرفی برند 2دستاوردهای صنایع گیتی‌پسند کارگاه‌های تولیدی گیتی پسند کار تولید و البته آزمون و خطا روی ایده‌ها را آغاز کردند و مراکز تحقیقاتی هم مشغول به کار بر روی بخش‌های مختلف تولیدات، بازاریابی و بهبود محصولات شدند. همین تحقیقات و کار کردن روی بخش‌های فنی، منجر به دستاوردهای علمی و فنی بسیار زیادی شد که حاصل آن ایجاد و آغاز به کار ۳۸ واحد مختلف تولیدی در صنایع مختلفی مانند تاسیسسات ساختمانی و تجهیزات برودتی و حرارتی بود که همه‌ی آن‌ها بخشی از دستاوردهای بی‌نظیر شرکت صنایع گیتی  پسند بودند.

پیدایش برند نیوفلکس

با تلاش‌های تیم‌های توسعه و تحقیق، تولیدات گیتی پسند به با کیفیت‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین محصولات در بازار تبدیل شدند. محصولاتی که با دریافت برترین گواهینامه‌های داخلی و بین‌المللی پتانسیل رقابت با محصولات داخل و خارج را هم داشتند. در میان همین تحقیقات و پیشرفت‌ها بود که کارخانجات و برند‌های تجاری بزرگی مانند SGP، RSN، دینا پلیمر، کیمیا جاوید،FLXT، نیووارم، سپهرفوم، آذین لوله، نیوپایپ و نیوفلکس به وجود آمدند. نیوفلکس , معرفی برند 1نیوفلکس تولید کننده‌ی لوله و اتصالات از نوع پوشفیت است. جالب است بدانید که این محصولات در اکثر خانه‌های ایران حضور دارند. گیتی‌پسند همواره تاکید زیادی بر استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا و ارتقای کیفیت و بهبود سطح قیمت محصولات خودش دارد. به‌همین دلیل است که نام و کیفیت محصولات برند نیوفلکس در صنایع ساختمان، تاسیسات و پلیمرشناخته شده است.

آنچه باید در مورد نیوفلکس بدانید

یکی از بخش‌های مهم هر ساختمان، لوله و اتصالات آن است. اگر بخواهیم مکانیزم ساختمان‌ ها را با آناتومی بدن انسانمقایسه کنیم، بدون شک اتصالات ساختمانی، همانند شریان‌های بدن انسان می‌باشند. مهم است که از چه نوع اتصالاتیبرای ساختمان‌تان استفاده می‌کنید. آیا از جدیدترین تغییرات صنعت لوله و اتصالات آگاهی دارید؟ آیا با برترین برندهای اینحوزه آشنا هستید؟ هدف این مقاله، آشنایی شما با محصولات نیوفلکس و ویژگی‌های منحصر به فرد آن است.همچنیندرباره‌ی لیست قیمت، نمایندگی و فروشگاه نیوفلکس نیز اظلاعاتی را با شما در میان خواهیم گذاشت.پوش‌فیت‌های نیوفلکس ساخته شده با مواد پلی پروپلین (یا همان  PP) ، نسل تازه‌ ای از اتصالات فاضلابی را برای شما بهارمغان آورده است.

پلی پروپلین چیست؟

اگر بخواهیم مروری مختصر بر تاریخچه ‌ی اتصالات داشته باشیم، باید بدانیم : در سال ۱۹۴۰ بود که برای نخستین بار اتصالات PVC جایگزین لوله‌های فلزی گردید. اتصالات فلزی پیش از آن مشکلات متعددی از جمله محدودیت در اجرا، سنگینی کار، خوردگی و زنگ زدگی و به مرور زمان پوسیدگی کامل را به همراه داشت. در سال ۱۹۴۸ با توسعه‌ی بیشتر این صنعت، اتصالات PE  نیز روانه‌ی بازار شد. و در نهایت در سال ۱۹۵۸ بود که اتصالات با مواد اولیه‌ی پلی‌پروپلین یا  PP وارد صنعت ساختمان گردیدکه تکمیل کننده‌ ی دو دستاورد پیشین و مناسب‌ترین ماده برای تولید اتصالات بود.
پوش فیت‌های نیوفلکس

پوش فیت‌های نیوفلکس

ویژگی ها

پوش فیت‌ های نیوفلکس، محصول شرکت نوین اتصال، با ویژگی‌های منحصر به فرد و تنوع کالایی فراوان هم اکنون در اختیار شماست. محصولات نیوفلکس با نصب آسان و سریع، بدون نیاز به جوش یا اتصال است و محدودیت‌های اجرایی لوله‌های PVC و مشکلات لوله‌های PE را نخواهد داشت. دیگر زمان آن رسیده که با نسل تازه‌ ای از لوله و اتصالات ساختمانی آشنا شوید.

تنوع

تنوع فراوان محصولات نیوفلکس و همچنین گستردگی در ابعاد، باعث می‌شود که تمامی نیازهای ساختمانی شما تامین گردد. همچنین سهولت در نصب، موجب شده تا در ضورت تغییر نقشه بتوانید به راحتی اتصالات را بازنصب نمایید. و همچنین عدم وجود زائده ی جوش (مانند اتصالات PVC) و یا جای چسب (مانند محصولات PE ) در قسمت اتصال باعث تمیزی بیشتر کار می‌گردد. چگالی بالاتر، استحکام بیشتر، استفاده از مواد ضد حریق، مقاومت در برابر پوسیدگی داخلی و خارجی، ضریب انبساط طولی کمتر و طول عمر بالاتر، از دیگر ویژگی‌های محصولات نیوفلکس می‌باشد. لیست قیمت محصولات نیوفلکس نشان‌دهنده‌ ی اقتصادی بودن این محصول است. هم چنین تنوع کالایی و تنوع در ابعاد نشان از کارآمدی برند نیوفلکس است. این ویژگی‌ها سبب گردیده تا محصولات نیوفلکس، اولین توصیه برای ساختمان‌هایی با ارزش بالا و نیز ساختمان‌های سطح معمول باشد. فراموش نکنید که با مراجعه به فروشگاه نیوفلکس و مشاهده‌ ی تنوع بسیار بالا در انواع و ابعاد مختلف اتصالات، تمامی نیازهای ساختمان شما تامین می‌گردد. آنچه باید در مورد نیوفلکس بدانید در صنعت ساختمان، یکی از موضوعات قابل گفت‌گو در بین صنعت گران و مهندسین ساختمان، استفاده از انواع اتصالاتاست. به طوری که درباره ی مزایا و معایب هر نوع از اتصالات می توان ساعت‌ها گفت‌گو نمود. هدف ما بررسی اتصالات نیوفلکس ، نمایندگی نیوفلکس و دلایل برتری آن نسبت به سایر لوله ‌های فاضلابی است. آنچه در ادامه مطالعه می‌کنید، این امکان را به شما می دهد تا بدون دغدغه، دست به انتخابی هوشمندانه برای اتصالات ساختمان خود بزنید. باید بدانید که صنعت فاضلاب و اتصالات ساختمانی نیز مانند هر صنعت دیگری در طول چند دهه ی اخیر دستخوش پیشرفتو تغییرات فراوان گردیده و اکنون ما نیاز داریم تا استانداردهای جدیدی درباب اتصالات ساختمانی برای ساختمان هایمانانتظار داشته باشیم. برند نیوفلکس که از تولیدات شرکت نوین اتصال به شمار می رود، با استفاده از تکنولوژی روز و برپایه ی آخرین استانداردها اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت برتر و مزیت‌های فوق العاده نموده است. در ادامه به شرح کلیمحصولات نیوفلکس و همچنین برتری‌های آن نسبت به سایر اتصالات ساختمانی خواهیم پرداخت.

مواد اولیه ی مورد استفاده در محصولات نیوفلکس:

محصولات نیوفلکس تماما از مواد اولیه‌ی پلی پروپلین یا همان PP  بهره می‌جویند و همین، نخستین مزیت استفاده ازاین محصول است. پوش فیت‌ های نیوفلکس با کمترین محدودیت اجرایی، وزن سبک، نصب آسان و سریع، بدون نیاز به چسب و جوش و عمری بالاتر می‌توانند بهترین گزینه برای اتصالات ساختمان باشد. با بررسی جدول مشخصات فنی پوش فیت‌ های نیوفلکس، مزیت‌های چشمگیر دیگری درباره‌ی این محصولات به چشممی‌خورد که باهم نگاهی هم به آن‌ها می‌اندازیم:
 • مقاوم در برابر ضربه و فشار خارجی نسبت به سایر لوله‌های پلیمری (PVC و PE)
 • دارای مواد ضد حریق و عدم عبور آتش
 • مقاومت حرارتی بالا
 • سرعت و سهولت در نصب و اجرا
 • بدون نیاز به چسب و حرارت و جوش
 • وزن سبک و سهولت در حمل و نقل
 • آب‌بندی کامل و مطمئن
 • مقاوم در برابر مواد شیمیایی بر اساس استاندارد DIN8078 (محدوده‌ی PH 2-12)
 • دارای سطح بسیار صاف و صیقلی و عدم وجود برجستگی‌های اضافی
 • سهولت در اجرای سیستم ونت
 • سهولت در تصحیح سیستم لوله‌کشی درصورت تغییر نقشه
اما همه ی این‌ها تمام ماجرا نیست! با مراجعه به نمایندگی نیوفلکس و یا با مشاهده‌ی لیست قیمت نیوفلکس فورا به این نتیجه می‌رسید که محصولات نیوفلکس علاوه بر تمام این مزیت ها، از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است.
برتری‌های نیوفلکس بر دیگر لوله ‌های فاضلابی

برتری‌های نیوفلکس بر دیگر لوله ‌های فاضلابی

شاید بخواهید بدانید فروشگاه نیوفلکس کجاست؟! بازرگانی کشیشی، توزیع کننده‌ی اصلی‌ترین برندهای تاسیساتمکانیکی با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه‌ی تامین و توزیع محصولات وابسته به صنعت ساختمان، به عنوان نمایندگینیوفلکس آماده‌ی عرضه‌ی تمامی محصولات این کمپانی می‌باشد. قیمت مناسب، انتخاب هوشمندانه، تحویل فوری و تکمیل بودن تنوع سبد محصولات نیز از جمله مزایای همکاری با ماست.کافی‌ست یک بار به فروشگاه‌های ما سر بزنید تا همکاری همیشگی م

لیست قیمت پوشفیت نیوفلکس

کد کالاردیفکدشرحگیتی کالا 1401/01/23
99050210200110200لوله یکسرسوکت 50-150میلی متر BD130100
99050210210210210لوله یکسرسوکت 50-250میلی متر BD201100
99050210220310220لوله یکسرسوکت 50-500میلی متر BD243600
99050210240410240لوله یکسرسوکت 50-1000میلی متر BD452900
99050210260510260لوله یکسرسوکت 50-2000میلی متر BD810000
99050210280610280لوله یکسرسوکت 50-3000میلی متر BD1162400
99050210300710300لوله یکسرسوکت 63-150میلی متر BD170300
99050210310810310لوله یکسرسوکت 63-250میلی متر BD222300
99050210320910320لوله یکسرسوکت 63-500میلی متر BD353600
990502103401010340لوله یکسرسوکت 63-1000میلی متر BD652800
990502103601110360لوله یکسرسوکت 63-2000میلی متر BD1149400
990502103801210380لوله یکسرسوکت 63-3000میلی متر BD1646000
990502104001310400لوله یکسرسوکت 75-150میلی متر BD217600
990502104101410410لوله یکسرسوکت 75-250میلی متر BD270800
990502104201510420لوله یکسرسوکت 75-500میلی متر BD447000
990502104401610440لوله یکسرسوکت 75-1000میلی متر BD831300
990502104601710460لوله یکسرسوکت 75-2000میلی متر BD1473400
990502104801810480لوله یکسرسوکت 75-3000میلی متر BD2117800
990502105001910500لوله یکسرسوکت 90-150میلی متر BD298000
990502105102010510لوله یکسرسوکت 90-250میلی متر BD386700
990502105202110520لوله یکسرسوکت 90-500میلی متر BD626700
990502105402210540لوله یکسرسوکت 90-1000میلی متر BD1135200
990502105602310560لوله یکسرسوکت 90-2000میلی متر BD2016100
990502105802410580لوله یکسرسوکت 90-3000میلی متر BD2906500
990502106002510600لوله یکسرسوکت 110-150میلی متر BD406800
990502106102610610لوله یکسرسوکت 110-250میلی متر BD544000
990502106202710620لوله یکسرسوکت 110-500میلی متر BD898700
990502106402810640لوله یکسرسوکت 110-1000میلی متر BD1636500
990502106602910660لوله یکسرسوکت 110-2000میلی متر BD2911200
990502106803010680لوله یکسرسوکت 110-3000میلی متر BD4206000
990502106913110691لوله پوشفيت 110-5000 BD6807400
990502107103210710لوله یکسرسوکت 125-250میلی متر BD756800
990502107203310720لوله یکسرسوکت 125-500میلی متر BD1241600
990502107403410740لوله یکسرسوکت 125-1000میلی متر BD2236000
990502107603510760لوله یکسرسوکت 125-2000میلی متر BD3936400
990502107803610780لوله یکسرسوکت 125-3000میلی متر BD5637900
990502108103710810لوله یکسرسوکت 160-250میلی متر BD1188400
990502108203810820لوله یکسرسوکت 160-500میلی متر BD1945200
990502108403910840لوله یکسرسوکت 160-1000میلی متر BD3429100
990502108604010860لوله یکسرسوکت 160-2000میلی متر BD6057700
990502108804110880لوله یکسرسوکت 160-3000میلی متر BD8687400
990502122204212220لوله دوسرسوکت 50-500میلی متر BD267300
990502122404312240لوله دوسرسوکت 50-1000میلی متر BD476600
990502122604412260لوله دوسرسوکت 50-2000میلی متر BD833700
990502122804512280لوله دوسرسوکت 50-3000میلی متر BD1186000
990502123204612320لوله دوسرسوکت 63-500میلی متر BD390300
990502123404712340لوله دوسرسوکت 63-1000میلی متر BD689400
990502123604812360لوله دوسرسوکت 63-2000میلی متر BD1186000
990502123804912380لوله دوسرسوکت 63-3000میلی متر BD1682700
990502124205012420لوله دوسرسوکت 75-500میلی متر BD482500
990502124405112440لوله دوسرسوکت 75-1000میلی متر BD866800
990502124605212460لوله دوسرسوکت 75-2000میلی متر BD1508800
990502124805312480لوله دوسرسوکت 75-3000میلی متر BD2153300
990502125205412520لوله دوسرسوکت90-500میلی متر BD674000
990502125405512540لوله دوسرسوکت 90-1000میلی متر BD1182500
990502125605612560لوله دوسرسوکت 90-2000میلی متر BD2062200
990502125805712580لوله دوسرسوکت 90-3000میلی متر BD2953800
990502126205812620لوله دوسرسوکت110-500میلی متر BD955500
990502126405912640لوله دوسرسوکت 110-1000میلی متر BD1693300
990502126606012660لوله دوسرسوکت 110-2000میلی متر BD2969200
990502126806112680لوله دوسرسوکت 110-3000میلی متر BD4262700
990502126916212691لوله دوسرسوكت پوشفيت 110-5000 BD6864100
990502127206312720لوله دوسرسوکت125-500میلی متر BD1318500
990502127406412740لوله دوسرسوکت 125-1000میلی متر BD2312900
990502127606512760لوله دوسرسوکت 125-2000میلی متر BD4013300
990502127806612780لوله دوسرسوکت 125-3000میلی متر BD5714800
990502128206712820لوله دوسرسوکت160-500میلی متر BD2063400
990502128406812840لوله دوسرسوکت 160-1000میلی متر BD3547400
990502128606912860لوله دوسرسوکت 160-2000میلی متر BD6175900
990502128807012880لوله دوسرسوکت 160-3000میلی متر BD8805700
990502202007120200بوشن 50 میلی متر187900
990502203007220300بوشن 63میلی متر214900
990502204007320400بوشن 75میلی متر240100
990502205007420500بوشن 90میلی متر326100
990502206007520600بوشن 110میلی متر470700
990502207007620700بوشن 125میلی متر650400
990502208007720800بوشن 160میلی متر1033500
990502263207826320تبديل خارج از مركز 63-50198700
990502264207926420تبديل خارج از مركز 75-50201000
990502264308026430تبديل خارج از مركز 75-63215300
990502265208126520تبديل خارج از مركز 90-50228100
990502265308226530تبديل خارج از مركز 63-90240100
990502266208326620تبديل خارج از مركز 110-50344500
990502266308426630تبديل خارج از مركز 63-110353600
990502266408526640تبديل خارج از مركز 110-75367800
990502266508626650تبديل خارج از مركز 110-90392600
990502267608726760تبديل خارج از مركز 125-110486000
990502268608826860تبديل خارج از مركز 160-110714200
990502268708926870تبديل خارج از مركز 160-125836000
990502302459030245زانو ٤٥ درجه 50میلی متر132600
990502302879130287زانو ٨٧ درجه 50میلی متر141500
990502303459230345زانو 45 درجه 63میلی متر181300
990502303879330387زانو ٨٧ درجه 63میلی متر224400
990502304459430445زانو ٤٥ درجه 75میلی متر242000
990502304879530487زانو ٨٧ درجه 75میلی متر254100
990502305459630545زانو ٤٥ درجه 90میلی متر321700
990502305879730587زانو ٨٧ درجه 90میلی متر364200
990502306459830645زانو ٤٥ درجه 110میلی متر521600
990502306879930687زانو ٨٧ درجه 110میلی متر618700
9905023074510030745زانو ٤٥ درجه 125میلی متر652800
9905023078710130787زانو ٨٧ درجه 125میلی متر819500
9905023084510230845زانو ٤٥ درجه 160میلی متر1220300
9905023088710330887زانو ٨٧ درجه 160میلی متر1513600
9905023334510433345زانو 45 درجه ونت دار 50-63-63321700
9905023338710533387زانو 87 درجه ونت دار50-63-63325200
9905023364510633645زانو 45 درجه ونت دار 50-110-110698900
9905023368710733687زانو 87 درجه ونت دار50-110-110720200
9905023522010835220زانو 50-50 جهت ارتباط با ظرفشوئى و ...97000
9905023620010936200لاستيك50-30 ارتباطى فاضلاب ظرفشوئى و …166600
9905024022011040220سه راه ٨٧ درجه 50-50241000
9905024032011140320سه راه ٨٧ درجه 50-63293300
9905024033011240330سه راه ٨٧ درجه 63-63331100
9905024042011340420سه راه ٨٧ درجه 75-50315800
9905024043011440430سه راه ٨٧ درجه 75-63335900
9905024044011540440سه راه ٨٧ درجه 75-75372500
9905024052011640520سه راه ٨٧ درجه 90-50339900
9905024053011740530سه راه ٨٧ درجه 90-63451700
9905024054011840540سه راه ٨٧ درجه 90-75475600
9905024055011940550سه راه ٨٧ درجه 90-90493600
9905024062012040620سه راه ٨٧ درجه 110-50610200
9905024063012140630سه راه ٨٧ درجه 110-63629100
9905024064012240640سه راه ٨٧ درجه 110-75726400
9905024065012340650سه راه ٨٧ درجه 110-90768600
9905024066012440660سه راه ٨٧ درجه 110-110922400
9905024076012540760سه راه ٨٧ درجه 125-1101124700
9905024077012640770سه راه ٨٧ درجه 125-1251197900
9905024086012740860سه راه ٨٧ درجه 160-1101617600
9905024087012840870سه راه ٨٧ درجه 160-1251758300
9905024088012940880سه راه ٨٧ درجه 160-1602053900
9905024222013042220سه راه ٤٥ درجه 50-50253100
9905024232013142320سه راه ٤٥ درجه 63-50295700
9905024233013242330سه راه ٤٥ درجه 63-63340600
9905024242013342420سه راه ٤٥ درجه 75-50348900
9905024244013442440سه راه ٤٥ درجه 75-75507200
9905024252013542520سه راه ٤٥ درجه 90-50481000
9905024253013642530سه راه ٤٥ درجه 63-90536900
9905024254013742540سه راه ٤٥ درجه 90-75559500
9905024255013842550سه راه ٤٥ درجه 90-90583300
9905024262013942620سه راه ٤٥ درجه 110-50675000
9905024263014042630سه راه ٤٥ درجه 110-63728400
9905024264014142640سه راه ٤٥ درجه 110-75791000
9905024265014242650سه راه ٤٥ درجه 110-90860900
9905024266014342660سه راه ٤٥ درجه 110-1101026400
9905024276014442760سه راه ٤٥ درجه 125-1101201400
9905024277014542770سه راه ٤٥ درجه 125-1251371700
9905024286014642860سه راه ٤٥ درجه 160-1101817500
9905024287014742870سه راه ٤٥ درجه 160-1252019700
9905024288014842880سه راه ٤٥ درجه 160-1602522200
9905025166614951666انشعاب دوبل ٦٧ درجه 110-110-1101518300
9905026020015060200درپوش 5044200
9905026030015160300درپوش 6353300
9905026040015260400درپوش 7576900
9905026050015360500درپوش 90104100
9905026060015460600درپوش 110173900
9905026070015560700درپوش 125215300
9905026080015660800درپوش 160393800
9905026540015765400دريچه بازديد 75432800
9905026550015865500 دریچه بازدید 90662200
9905026560015965600دريچه بازديد 110885700
9905026570016065700دريچه بازديد 1251050100
9905026580016165800دريچه بازديد 1601557300
9905026640016266400دريچه بازديد انتهايى 75402100
9905026660016366600دريچه بازديد انتهايى 110691800
9905027800016478000سيفون 50 يك تكه با درپوش( بالوله 75)60 cm 974200
9905027802016578020سيفون 50 يك تكه با درپوش( بالوله 75)20 cm 697900
9905027804016678040سيفون 50 يك تكه با درپوش( بالوله 75)75 cm 1069100
9905027806016778060سيفون 50 يك تكه با درپوش( بالوله 75)90 cm 1179800
9905027820016878200سيفون 50 يك تكه با درپوش( بالوله 63)60 cm 780000
9905027822016978220سيفون 50 يك تكه با درپوش( بالوله 63)20 cm 564400
9905027824017078240سيفون 50 يك تكه با درپوش( بالوله 63)75 cm 856500
9905027826017178260سيفون 50 يك تكه با درپوش( بالوله 63)90 cm 943000
9905027830017278300سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله)60 cm 977100
9905027830117378301سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله 75 وطولPE )60cm 869100
9905027832017478320سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله)20 cm 692100
9905027832117578321سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله 75 وطولPE )20cm 669300
9905027832217678322سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله 63 وطولPE )20cm 658000
9905027834017778340سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله)75 cm 1089100
9905027834117878341سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله 75 وطولPE )75cm 970100
9905027836017978360سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله)90 cm 1181300
9905027836118078361سيفون 63 يك تكه با درپوش( بالوله 75 وطولPE )90cm 1041300
9905027840018178400سيفون 75 يك تكه با درپوش( بالوله)60 cm 1111700
9905027840118278401سيفون 75 يك تكه با درپوش( بالوله 75 وطولPE )60cm 1039000
9905027842018378420سيفون 75 يك تكه با درپوش( بالوله)20 cm 846500
9905027842118478421سيفون 75 يك تكه با درپوش( بالوله 75 وطولPE )20cm 831200
9905027844018578440سيفون 75 يك تكه با درپوش( بالوله)75 cm 1208200
9905027844118678441سيفون 75 يك تكه با درپوش( بالوله 75 وطولPE )75cm 1117100
9905027846018778460سيفون 75 يك تكه با درپوش( بالوله)90 cm 1328600
9905027846118878461سيفون 75 يك تكه با درپوش( بالوله 75 وطولPE )90cm 1203200
9905027850018978500سيفون 90 يك تكه با درپوش( بالوله)60 cm 1522900
9905027852019078520سيفون 90 يك تكه با درپوش( بالوله)20 cm 1141400
9905027854019178540سيفون 90 يك تكه با درپوش( بالوله)75 cm 1653400
9905027856019278560سيفون 90 يك تكه با درپوش( بالوله)90 cm 1809400
9905027860019378600سيفون 110 يك تكه با درپوش( بالوله)60 cm 3063900
9905027860119478601سيفون 110 يك تكه با درپوش( بالوله 125 وطولPE )60cm 2113500
9905027862019578620سيفون 110 يك تكه با درپوش( بالوله)20 cm 2244700
9905027862119678621سيفون 110 يك تكه با درپوش( بالوله 125 وطولPE )20cm 1748500
9905027864019778640سيفون 110 يك تكه با درپوش( بالوله)75 cm 3313400
9905027864119878641سيفون 110 يك تكه با درپوش( بالوله 125 وطولPE )75cm 2304100
9905027866019978660سيفون 110 يك تكه با درپوش( بالوله)90 cm 3614100
9905027866120078661سيفون 110 يك تكه با درپوش( بالوله 125 وطولPE )90cm 2446400
9905027960020179600سيفون 110 يك تكه با لوله سوکتدار 25 cm 2352300
9905027962020279620سيفون 110 يك تكه با لوله سوکتدار 35 cm 2557800
9905027966020379660سيفون 110 يك تكه با لوله سوکتدار 60 cm 3008700
9905027973020479730عصايى پشت بام 631432000
9905027973120579731عصايى پشت بامcm 63 1501032700
9905027975020679750عصايى پشت بام 902068100
9905027976020779760عصایی پشت بام 110( بالوله)200 cm2522200
9905028022020980220مایع روان کننده 250 سی سی تیوپی498300
9905028023021080230مایع روان کننده 125 سی سی تیوپی264500
9905028520021885200بست آويز لوله 50204200
9905028530021985300بست آويز لوله 63 230300
9905028540022085400بست آويز لوله 75 246900
9905028550022185500بست آويز لوله 90 275400
9905028560022285600بست آويز لوله 110 318500
9905028570022385700بست آويز لوله 125353100
9905028620022486200بست رايزر لوله 50 163700
9905028630022586300بست رايزر لوله 63 179100
9905028640022686400بست رايزر لوله 75 193600
9905028650022786500بست رايزر لوله 90 218700
9905028660022886600بست رايزر لوله 110 271300
9905028670022986700بست رايزر لوله 125 310300

بازرگانی کشیشی، نمایندگی رسمی "پوشفیت نیوفلکس"

کاتالوگ پوشفیت نیوفلکس