نمایندگی اصلی نانو پلیمر یاس

نانو پلیمر یاس

نمایندگی اصلی نانو پلیمر یاس

بازرگانی کشیشی پیشرو در تهیه بهترین و باکیفیت ترین اجناس در رأس تاسیسات ایران

کلیاتی از نانو پلیمر یاس

نانو پلیمر یاس
مان شروع به کار1385
تنوع سایزسایز ۲۰ الی 315 میلی متر
محصولات دیگر تولیدیاتصالات PVC-U و اتصالات PVC-U فشار قوی – لوله های تک لایه
محل کارخانهاستان مرکزی

فلزات سال ها است به اشکال مختلف قابل استفاده ما آدمیان می باشند و روزبه روز و با پیشرفت، کارکرد متنوع و فوق العاده ایی را از خود برای ما نمایان می سازند. تا چندی پیش این فلز به تنهایی نقش به سزایی را در زندگی و صنعت ایفا می کرد اما به مرور دانشمندان بر این آمدند تا یک ماده جایگزین برای فلزات داشته باشند. ماده ایی که همچون فلز مقاوم، مستحکم، طول عمر بالا و … داشته باشد. حال ماده ی جایگزینی که دانشمندان پس از سالها تلاش توانستند جایگزین فلزات نمایند پلیمر می باشد. تمام مزایای فلز را دارا بوده و در صنعت بسیار پرکاربرد می باشد. پلیکا یاس هم جزو محصولات نانو پلیمر یاس بوده و به دلیل قیمت ارزان و همچنین نصب آسان آن بسیار پرکاربرد می باشد.

 در ادامه می خواهیم ببینیم نانو پلیمر یاس چیست و اگر خواهان آن بودیم از کجا نانو پلیمر یاس را تهیه و خریداری نماییم؟ اصلا نانو پلیمر یاس چه خصوصیات مثبتی به همراه دارد؟ تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید. بازرگانی کشیشی نمایندگی اصلی نانو پلیمر یاس را دارا می باشد و بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت به شما عرضه می کند.

 پلیمر چیست ؟

قبل از اینکه به سراغ نانو پلیمر یاس برویم بهتر است ابتدا ببینیم که اصلا خود پلیمر چیست؟ پلیمر یک ماده ایی جدید در پتروشیمی بوده و از به هم پیوستن واحدهای کوچک با نام مونومرتشکیل شده و تبدیل به مولکول های بزرگتر که پلیمر هستند می شوند. از لحاظ سختی و قدرت هم باید بگوییم که با آهن برابری کرده و حتی به جرات می توان گفت از نظر قدرت و سختی حتی از آن برتری نیز دارد. 

 البته پلیمر در کنار قدرت و استحکام برعکس آهن بسیار سبک می باشد و کاربرد همگانی و آسانی در کنار منعطف بودن دارد. بهترین نوع پلیمر تا کنون فقط توسط: آلمان، کره و انگلیس در حال تولید است.

از کاربردهای پلیمر می توان به این موارد اشاره نمود:

 • اسباب بازی های داخل پارک
 • انواع فوم های پلیمری
 • روکش چوب
 • سرعت گیرهای خیابان
 • زنجیر لنگر کشتی
 • زنجیر یدک کش

تعریف نانو پلیمر

حال که با پلیمر آشنا شدیم و در موردش نکاتی را دانستیم، حال می توانیم به سراغ تعریف نانو پلیمر بپردازیم و ببینیم که اصلا نانو پلیمر چیست و چه کاردی می تواند داشته باشد.

در رابطه با نانو باید بگوییم که این فناوری توانایی این را دارد تا به ساخت، کنترل و استفاده ماده آن هم به ابعاد نانومتری بپردازد. اما خوب در هنگام استفاده اندازه ذرات در نانو بسیار مهم می باشد.

 ترکیب نانو و پلیمر باعث شده تا کیفیت پلیمر تا حد بسیاری افزایش پیدا کند.  چرا که نانو زمانی که با پلیمر ترکیب گردد باعث تبدیل پلیمر به یک ماده مستحکم تر، پایدارتر و … می شود و تمام کاربردهای مثبت پلیمر را دوچندان می نماید.

نانو پلیمر یاس

برای تهیه نمودن نانو پلیمر یاس می توان از شرکت پلیمر یاس که در سال 1385 به مدیریت آقای محمود ذین العابدینی فالیت خود را آغاز کرده درخواست نمود. این شرکت در زمینه تولیدات اتصالات پی وی سی و لوله کار خود را در صنعت ساختمان و تاسیسات فاضلاب شروع نموده است. این شرکت به عنوان معتبرترین شرکت در این زمینه در حال فعالیت است.

این شرکت با داشتن تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته اقدام به کنترل فاکتورهای کیفی محصولات خود نموده و در صورت داشتن تمام استانداردهای مورد نیاز به بازار روانه می گردد.

شرکت پلیمر یاس در این راستا توانسته در سال 1396 به عنوان برترین شرکت در زمینه ساخت لوله و اتصالات پی وی سی موفقیت چشم گیری را کسب نماید و موفق به دریافت گواهی نانو مقیاس از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو شد.

همچنین این شرکت توانسته اقدام به تولید نمودن اتصالات تک لایه و لوله پلی پروپیلن نماید. البته این شرکت در کنار دریافت گواهی داخلی توانسته گواهی فود گرید را از سازمان غذا و دارو نیز دیافت نماید.

امروزه این فناوری به عنوان به روز ترین فناوری در جهان شناخته می شود. از مزایای استفاده از تکنولوژی نانو می توان اینگونه گفت که: باعث کاهش صدا به اندازه قابل توجهی شده و در برابر ضربه مقاوم بوده و از شکننده بودن تا حد ممکن جلوگیری می نماید.

به عبارتی زمانی که نانو در پلیمر ترکیب شده و تبدیل به لوله و هر آنچه که مدنظر است شود خاصیت الاستیکی آن بهبود پیدا کرده و ضربه پذیریش افزایش پیدا می کند.

خصوصیات لوله های نانو پلیمری

محصولات پلیمری به خصوص لوله هایی که با این تکنولوژی تهیه و تولید می گردند دارای خصوصیات مثبت و کارآمدی می باشند. در ادامه به چند مورد از خصوصیات نانو پلیمر اشاره خواهیم نمود.

انعطاف پذیر بودن

این نوع لوله ها نسبت به سایر لوله های دیگر منعطف تر می باشند. این موضوع باعث می شود تا هنگام قرار دادن در دل زمین دردسری برای قرار دادن آن وجود نداشته باشد و به سهولت این کار انجام گردد. همچنین همین منعطف بودن نانو پلیمر یاس باعث شده تا حتی در آب و هوای متفاوت و حتی سخت به راحتی از آن استفاده نمود.

تا حد ممکن در برابر ارتعاشات مقاوم است.

از دیگر خصوصیات نانو پلیمر یاس می توان به این مورد اشاره کرد که در مقابل ارتعاشات مختلف همچون زلزله،  کمپرسور مقاوم می باشد.

سبک است.

سبک بودن یکی دیگر از خصوصیات نانو پلیمر یاس می باشد. این خصوصیات باعث می شود تا احتیاج به اتصالات و تجهیزات سنگین وجود نداشته باشد.

کاهش هزینه نصب

نصب آسان و سبک بودن محصول باعث می شود تا دستمزد نصب نانو پلیمر یاس تا حد ممکن نسبت به سایر دستمزدها کمتر باشد.

در برابر خوردگی مقاوم است

درست است که همچون آهن مقوم و سخت است اما یک خصوصیت برتری که این ماده نسبت به آهن دارد این می باشد که برعکس آهن در مقابل خوردگی مقاوم است. 

نانو پلیمر یاس ماندگاری بالای دارد.

این نوع پلیمری دارای کارایی بالا، سریس دهی بهتر و طول عمر بالا می باشد و نصب آن به سهولت انجام می پذیرد.

از نفوذ اکسیژن جلوگیری می کند.

این نوع پلیمر برعکس فلز نفوذ پذیری کمتری داشته و اکسیژن از آن نمی تواند ورود یا خروج نماید. 

نانو پلیمر یاس همچون عایق عمل می کند.

از دیگر خصوصیات مثبت نانو پلیمر یاس می توان به عایق بودن آن اشاره نمود. این امکان در این نوع وجود دارد که در برابر امواج صوت همچون عایق عمل نمایند.

از کجا نانو پلیمر یاس را تهیه کنیم؟

شما می توانید نانو پلیمر یاس را با کیفیت مناسب از فروشگاههای معتبر سراسر کشور با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

قیمت نانو پلیمر یاس

این محصول به دلیل اینکه دارای ویژگی های منحصر به فرد است قابل استفاده در بیشتر محصولات و تجهیزات ساختمانی و صنعتی می باشد. قیمت نانو پلیمر یاس هم بسته به نوع محصول می تواند متفاوت باشد اما بسته به سایر فلزات از قیمت پاینی برخودار بوده و قدرت خرید آن وجود دارد. شما می توانید لیست قیمت نانو پلیمر یاس را در فروشگاه های معتبر به صورت به روز شده مشاهده نمایید.

کلیاتی از پلیکا یاس

همانطور که گفته شد پلیکا یاس یکی از محصولات نانو پلیمر یاس میباشد که ما در این قسمت میخواهیم به معرفی این محصول بپردازیم.

تاریخچه محصول

شرکت پلیکا یاس در سال 1385 فعالیت خود را با تولید لوله و اتصالات پی وی سی آغاز به کار کرده است. شرکت پلیکا یاس توانسته با بهره مندی از نشان های ملی استاندارد و گواهینامه های داخلی و بین المللی از کیفیت مطلوب محصولات پرده برداری کند    .

پلیکا یاس با داشتن آزمایشگاه های مجهز و مدرنیته در کارخانه های خود توانسته محصولاتی با کیفیت و مشابه نمونه های خارجی را تولید و به دستان مشتری برساند.

این شرکت با نظارت مداوم بر روند تولید و کیفیت مواد اولیه و محصولات توانسته موجب افزایش بهره وری و ایجاد نوآوری شود تا شاهد محصولات با کیفیت باشیم.

شرکت پلیکا یاس در سال ۱۳۹۶ به عنوان اولین شرکت موفق در کشور که توانسته با استفاده از تکنولوژِی نانو و در ساخت لوله و اتصالات پی وی سی گردد و در این زمینه موفق به دریافت گواهی نانو مقیاس از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو شود.

مفتخریم اعلام کنیم که امروزه بازرگانی کشیشی نماینده اصلی شرکت پلیکا یاس و تمامی محصولات این کارخانه میباشد و همکاری گسترده ای در زمینه تولید و خرید و فروش در این زمینه بایکدیگر ثبت کرده اند .

تنوع محصولات پلیکا یاس

پلیکا یاس در دو نوع لوله و اتصالات فعالیت گسترده ای دارد که در بخش اول میتوان درباره لوله و اتصالات هواکشی صحبت کرد.

هواکشی: این نوع لوله و اتصالات به دلیل ذخامت کمتر به نسبت لوله های فاضلابی و نبود فشار زیاد مستقیم، مناسب سیستم های هواکشی ساختمان ها هستند و همچنین از آن ها برای عبور سیم های برقی نیز  استفاده می کنند. به همین علت قیمت مناسب تری به نسبت لوله و اتصالات فاضلابی دارند.

در بخش دوم میتوان درمورد لوله و اتصالات نانو صحبت کرد که با تکنولوژی منحصر به فرد خود توانسته اند طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهند. یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از این محصول میتوان به مقاومت بالای آن به دلیل نانو بودن ذکر کرد.

باید به این موضع پرداخت که پلیکا یاس از سبد کالایی متنوعی برخوردار است که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • لوله و اتصالات فاضلابی پی وی سی
 • لوله و اتصالات هواکشی
 • لوله و اتصالات استخری
 • لوله های پی وی سی برقی خم سرد و گرم که عموما برای کابل کشی استفاده می شود.
 • تنوع سایز در لوله و اتصالات هواکشی: 63 میلیمتر الی 125 میلیمتر
 • تنوع سایز در لوله و اتصالات فاضلابی: 63 میلیمتر الی 200 میلیمتر

 نانو پلیمر یاس

بازرگانی کشیشی نانو پلیمر یاس در تمامی سایز ها و اندازه های را این محصول را ارائه و پشتیبانی میکند.

کاربرد لوله و اتصالات پی وی سی

امروزه در بسیاری از خانه ها و اماکن مختلف از لوله و اتصالات کاربرد های متعددی همچون گازرسانی، آب رسانی، سیستم های فاضلابی، سیم های برقی و کانال های هواکشی مورد استفاده قرار میگیرد که لوله و اتصالات پی وی سی نقش پررنگی در آن دارد و دربخش های سیستم های فاضلابی، کانال های هواکشی و آب رسانی توجه بیشتری به آن میشود.

در بخش سیستم های فاضلابی از پی وی سی های BD یا (Blow Down) به معنی لغوی پایین آوردن و در کار به معنی دفن کردن است که میتوان فهمید به منظور کار در کف و قسمت های مسطح میباشد.

نمونه هایی از پی وی سی های سبک تر نیز وجود دارند که خیلی ضخامت کمتری نسبت به پی وی سی های فاضلابی دارند و خیلی شکننده تر و ضعیف تر عمل میکنند و اغلب برای کابل های برق کشی و کانال های هواکشی مورد استفاده قرار میگیرند.

پی وی سی های موجود در بازار

به دلیل کم هزینه بودن و به صرفه بودن ساخت لوله و اتصالات پی وی سی امروزه کارخانجات زیادی وارد فرایند تولید این نوع لوله و اتصالات شده اند که در اینجا تنها میتوان به تعداد خیلی محدودی از آن ها که هم اتصالات و هم لوله تولید میکنند اشاره کرد .

 • آذر لوله
 • ماهان پلاست
 • آویسا لوله جی
 • اینگل اتصالات
 • پارس زنده رود پلاست
 • پلیمر گلپایگان
 • پی وی سی صبا
 • پلیکا پلیمر اصفهان
 • داراکار
 • و ….. .

بازگانی کشیشی نماینده اصلی شرکت پلیکا یاس همراه فعال در زمینه ارائه محصولات این شرکت میباشد و از تمامی انواع بشتیبانی میکند.

چرا پلیکا یاس

پلیکا یاس با بهره گیری از فناوری نانو در فرایند تولید لوله و اتصالات پی وی سی، تولید محصولاتی با مقاومت چند برابری با خاصیت ضد جرم و کیفیت و خواص مکانیکی به مراتب بالاتری را موجب گردیده است.

از این سو باید گفت که ستاد توسعه فناوری نانو، در برنامه «به توان نانو» ضمن معرفی تفاوتهای میان لوله های معمولی و لوله های نانویی، پلیکا یاس را به عنوان تولید کننده این حوزه برگزیده است.

 1. دارای برندهای گرید A طبق تاییدیه انجمن . PVC
 2. دارای گواهینامه CE اروپا.
 3. اولین شرکت تولید کننده محصولات با مواد نانو طبق گواهینامه ستاد نانو.
 • فناوري نانو يكي از مدرنترين فناوري هاي روز دنياست كه داراي خصوصياتي منحصر به فرد با كاربردهايي در تمام زمينه هاي علم و فناوري است
 • فناوري نانو يعني بررسي مواد در ابعاد اتمي يا ملكولي و يا بررسي مواد در مقياس يك ميليارديم آن. اين ساده ترين و عاميانه ترين تعريفي است كه مي توان از فناوري نانو ارائه داد.
 • در ساخت لوله و اتصالات نانو، با بکاربردن نانومواد علاوه بر کاهش قابل توجه صدای ایجاد شده، خواص مکانیکی آن از جمله مقاومت در برابر ضربه و شکنندگی نیز بهبود یافته است.
 • اضافه کردن پرکننده ها به محصولات پلیمری باعث افزایش شکنندگی در لوله هایی از این جنس، به خصوص در دمای پایین تر از پنج درجه سانتی گراد می شود، اما با افزودن نانوذرات و قرارگرفتن این مواد بین ذرات پرکننده، ضربه پذیری و خواص الاستیک لوله ها نیز بهبود می یابد.
 • پرکننده‌های نانویی باعث افزایش استحکام، مدول و چقرمگی زمینه پلیمری می‌شود. این خواص غیر معمول به دلیل سطح ویژه بسیار بالای نانو ذرات است.
 1. فرمولاسیون خاص و استفاده از افزودنی های نانو
 2. کندسوز واقعی
 3. استفاده مواد مختص اتصالات و لوله به صورت جداگانه
 4. استفاده از هولوگرام بمنظور عدم سو استفاده از تولید و عرضه جنس تقلبی در بازار
 5. داشتن دو گواهینامه نانو مجزا برای لوله و اتصالات
 6. داشتن هشت استاندارد ملی و سه استاندارد بین المللی.
 7. صاف و سیقلی بودن لوله و اتصالات
 8. انحصار داشتن بارکد برای پیگیری کیفی احتمالی
 9. تنوع اتصالات از سایز 40 تا 160 میلیمتر
 10. داشتن هر نوع اتصال با هر سلیقه و اشکال .
 11. قیمت مناسب نسبت به رقبا

همچنین شما میتوانید تمامی رویداد های مرتبط با شرکت پلیکا یاس که بازرگانی کشیشی امروزه نماینده اصلی این کارخانه و تمامی محصولات آن میباشد مطلع و از آخرین قیمت سری محصولات پلیکا یاس با خبر شوید.

در آخر

یکی از محصولات پیشرفته در سراسر جهان بوده و به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که دارد بسیار کار آمد می باشد. تمام محصولاتی که توسط نانو پلیمر یاس هیه و تولید می گردند دارای طول عمر بالا بوده، به هیچ عنوان زنگ نمی زند، قیمت مناسبی دارد، سبک است و … .

قیمت تعیین شده برای نانو پلیمر به دلیل نوسانات بازار متغیر می باشد.

یو پی وی سی معروف به لوله و اتصالات و حتی شیرالاتی معروف است که برای استخر استفاده میشود . پی وی سی معروف به پلیمر پلیکا معروف میباشد که کاربرد های مختلف مانند فاضلاب و ناودانی و غیره دارند.

لوله و اتصالات یاس بدلیل تولید شدن با فناوری نانوتکنولوژی سطح داخلی براق را دارند و همین عمر باعث شده تا طول عمر بیشتری بنسبت به رقبا داشته باشد.

بازرگانی کشیشی به غیر از انبار عمده فروشی خود مجهز به انبار خرده فروشی برای پروژه های سطح کشور نیز می باشد

گارانتی برگشت محصول و ضمانت محصول به مدت 5 سال

بازرگانی کشیشی ، نمایندگی اصلی "نانو پلیمر یاس"

کاتالوگ نانو پلیمر یاس
5/5 - (5 امتیاز)