نمایندگی اصلی نانو پلیمر یاس

نانو پلیمر یاس

نمایندگی اصلی نانو پلیمر یاس

بازرگانی کشیشی پیشرو در تهیه بهترین و باکیفیت ترین اجناس در رأس تاسیسات ایران

کلیاتی از نانو پلیمر یاس

نانو پلیمر یاس
مان شروع به کار1385
تنوع سایزسایز ۲۰ الی 315 میلی متر
محصولات دیگر تولیدیاتصالات PVC-U و اتصالات PVC-U فشار قوی – لوله های تک لایه
محل کارخانهاستان مرکزی

فلزات سال ها است به اشکال مختلف قابل استفاده ما آدمیان می باشند و روزبه روز و با پیشرفت، کارکرد متنوع و فوق العاده ایی را از خود برای ما نمایان می سازند. تا چندی پیش این فلز به تنهایی نقش به سزایی را در زندگی و صنعت ایفا می کرد اما به مرور دانشمندان بر این آمدند تا یک ماده جایگزین برای فلزات داشته باشند. ماده ایی که همچون فلز مقاوم، مستحکم، طول عمر بالا و … داشته باشد. حال ماده ی جایگزینی که دانشمندان پس از سالها تلاش توانستند جایگزین فلزات نمایند پلیمر می باشد. تمام مزایای فلز را دارا بوده و در صنعت بسیار پرکاربرد می باشد. پلیکا یاس هم جزو محصولات نانو پلیمر یاس بوده و به دلیل قیمت ارزان و همچنین نصب آسان آن بسیار پرکاربرد می باشد.

 در ادامه می خواهیم ببینیم نانو پلیمر یاس چیست و اگر خواهان آن بودیم از کجا نانو پلیمر یاس را تهیه و خریداری نماییم؟ اصلا نانو پلیمر یاس چه خصوصیات مثبتی به همراه دارد؟ تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید. بازرگانی کشیشی نمایندگی اصلی نانو پلیمر یاس را دارا می باشد و بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت به شما عرضه می کند.

 پلیمر چیست ؟

قبل از اینکه به سراغ نانو پلیمر یاس برویم بهتر است ابتدا ببینیم که اصلا خود پلیمر چیست؟ پلیمر یک ماده ایی جدید در پتروشیمی بوده و از به هم پیوستن واحدهای کوچک با نام مونومرتشکیل شده و تبدیل به مولکول های بزرگتر که پلیمر هستند می شوند. از لحاظ سختی و قدرت هم باید بگوییم که با آهن برابری کرده و حتی به جرات می توان گفت از نظر قدرت و سختی حتی از آن برتری نیز دارد. 

 البته پلیمر در کنار قدرت و استحکام برعکس آهن بسیار سبک می باشد و کاربرد همگانی و آسانی در کنار منعطف بودن دارد. بهترین نوع پلیمر تا کنون فقط توسط: آلمان، کره و انگلیس در حال تولید است.

از کاربردهای پلیمر می توان به این موارد اشاره نمود:

 • اسباب بازی های داخل پارک
 • انواع فوم های پلیمری
 • روکش چوب
 • سرعت گیرهای خیابان
 • زنجیر لنگر کشتی
 • زنجیر یدک کش

تعریف نانو پلیمر

حال که با پلیمر آشنا شدیم و در موردش نکاتی را دانستیم، حال می توانیم به سراغ تعریف نانو پلیمر بپردازیم و ببینیم که اصلا نانو پلیمر چیست و چه کاردی می تواند داشته باشد.

در رابطه با نانو باید بگوییم که این فناوری توانایی این را دارد تا به ساخت، کنترل و استفاده ماده آن هم به ابعاد نانومتری بپردازد. اما خوب در هنگام استفاده اندازه ذرات در نانو بسیار مهم می باشد.

 ترکیب نانو و پلیمر باعث شده تا کیفیت پلیمر تا حد بسیاری افزایش پیدا کند.  چرا که نانو زمانی که با پلیمر ترکیب گردد باعث تبدیل پلیمر به یک ماده مستحکم تر، پایدارتر و … می شود و تمام کاربردهای مثبت پلیمر را دوچندان می نماید.

نانو پلیمر یاس

برای تهیه نمودن نانو پلیمر یاس می توان از شرکت پلیمر یاس که در سال 1385 به مدیریت آقای محمود ذین العابدینی فالیت خود را آغاز کرده درخواست نمود. این شرکت در زمینه تولیدات اتصالات پی وی سی و لوله کار خود را در صنعت ساختمان و تاسیسات فاضلاب شروع نموده است. این شرکت به عنوان معتبرترین شرکت در این زمینه در حال فعالیت است.

این شرکت با داشتن تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته اقدام به کنترل فاکتورهای کیفی محصولات خود نموده و در صورت داشتن تمام استانداردهای مورد نیاز به بازار روانه می گردد.

شرکت پلیمر یاس در این راستا توانسته در سال 1396 به عنوان برترین شرکت در زمینه ساخت لوله و اتصالات پی وی سی موفقیت چشم گیری را کسب نماید و موفق به دریافت گواهی نانو مقیاس از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو شد.

همچنین این شرکت توانسته اقدام به تولید نمودن اتصالات تک لایه و لوله پلی پروپیلن نماید. البته این شرکت در کنار دریافت گواهی داخلی توانسته گواهی فود گرید را از سازمان غذا و دارو نیز دیافت نماید.

امروزه این فناوری به عنوان به روز ترین فناوری در جهان شناخته می شود. از مزایای استفاده از تکنولوژی نانو می توان اینگونه گفت که: باعث کاهش صدا به اندازه قابل توجهی شده و در برابر ضربه مقاوم بوده و از شکننده بودن تا حد ممکن جلوگیری می نماید.

به عبارتی زمانی که نانو در پلیمر ترکیب شده و تبدیل به لوله و هر آنچه که مدنظر است شود خاصیت الاستیکی آن بهبود پیدا کرده و ضربه پذیریش افزایش پیدا می کند.

خصوصیات لوله های نانو پلیمری

محصولات پلیمری به خصوص لوله هایی که با این تکنولوژی تهیه و تولید می گردند دارای خصوصیات مثبت و کارآمدی می باشند. در ادامه به چند مورد از خصوصیات نانو پلیمر اشاره خواهیم نمود.

انعطاف پذیر بودن

این نوع لوله ها نسبت به سایر لوله های دیگر منعطف تر می باشند. این موضوع باعث می شود تا هنگام قرار دادن در دل زمین دردسری برای قرار دادن آن وجود نداشته باشد و به سهولت این کار انجام گردد. همچنین همین منعطف بودن نانو پلیمر یاس باعث شده تا حتی در آب و هوای متفاوت و حتی سخت به راحتی از آن استفاده نمود.

تا حد ممکن در برابر ارتعاشات مقاوم است.

از دیگر خصوصیات نانو پلیمر یاس می توان به این مورد اشاره کرد که در مقابل ارتعاشات مختلف همچون زلزله،  کمپرسور مقاوم می باشد.

سبک است.

سبک بودن یکی دیگر از خصوصیات نانو پلیمر یاس می باشد. این خصوصیات باعث می شود تا احتیاج به اتصالات و تجهیزات سنگین وجود نداشته باشد.

کاهش هزینه نصب

نصب آسان و سبک بودن محصول باعث می شود تا دستمزد نصب نانو پلیمر یاس تا حد ممکن نسبت به سایر دستمزدها کمتر باشد.

در برابر خوردگی مقاوم است

درست است که همچون آهن مقوم و سخت است اما یک خصوصیت برتری که این ماده نسبت به آهن دارد این می باشد که برعکس آهن در مقابل خوردگی مقاوم است. 

نانو پلیمر یاس ماندگاری بالای دارد.

این نوع پلیمری دارای کارایی بالا، سریس دهی بهتر و طول عمر بالا می باشد و نصب آن به سهولت انجام می پذیرد.

از نفوذ اکسیژن جلوگیری می کند.

این نوع پلیمر برعکس فلز نفوذ پذیری کمتری داشته و اکسیژن از آن نمی تواند ورود یا خروج نماید. 

نانو پلیمر یاس همچون عایق عمل می کند.

از دیگر خصوصیات مثبت نانو پلیمر یاس می توان به عایق بودن آن اشاره نمود. این امکان در این نوع وجود دارد که در برابر امواج صوت همچون عایق عمل نمایند.

از کجا نانو پلیمر یاس را تهیه کنیم؟

شما می توانید نانو پلیمر یاس را با کیفیت مناسب از فروشگاههای معتبر سراسر کشور با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

قیمت نانو پلیمر یاس

این محصول به دلیل اینکه دارای ویژگی های منحصر به فرد است قابل استفاده در بیشتر محصولات و تجهیزات ساختمانی و صنعتی می باشد. قیمت نانو پلیمر یاس هم بسته به نوع محصول می تواند متفاوت باشد اما بسته به سایر فلزات از قیمت پاینی برخودار بوده و قدرت خرید آن وجود دارد. شما می توانید لیست قیمت نانو پلیمر یاس را در فروشگاه های معتبر به صورت به روز شده مشاهده نمایید.

کلیاتی از پلیکا یاس

همانطور که گفته شد پلیکا یاس یکی از محصولات نانو پلیمر یاس میباشد که ما در این قسمت میخواهیم به معرفی این محصول بپردازیم.

تاریخچه محصول

شرکت پلیکا یاس در سال 1385 فعالیت خود را با تولید لوله و اتصالات پی وی سی آغاز به کار کرده است. شرکت پلیکا یاس توانسته با بهره مندی از نشان های ملی استاندارد و گواهینامه های داخلی و بین المللی از کیفیت مطلوب محصولات پرده برداری کند    .

پلیکا یاس با داشتن آزمایشگاه های مجهز و مدرنیته در کارخانه های خود توانسته محصولاتی با کیفیت و مشابه نمونه های خارجی را تولید و به دستان مشتری برساند.

این شرکت با نظارت مداوم بر روند تولید و کیفیت مواد اولیه و محصولات توانسته موجب افزایش بهره وری و ایجاد نوآوری شود تا شاهد محصولات با کیفیت باشیم.

شرکت پلیکا یاس در سال ۱۳۹۶ به عنوان اولین شرکت موفق در کشور که توانسته با استفاده از تکنولوژِی نانو و در ساخت لوله و اتصالات پی وی سی گردد و در این زمینه موفق به دریافت گواهی نانو مقیاس از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو شود.

مفتخریم اعلام کنیم که امروزه بازرگانی کشیشی نماینده اصلی شرکت پلیکا یاس و تمامی محصولات این کارخانه میباشد و همکاری گسترده ای در زمینه تولید و خرید و فروش در این زمینه بایکدیگر ثبت کرده اند .

تنوع محصولات پلیکا یاس

پلیکا یاس در دو نوع لوله و اتصالات فعالیت گسترده ای دارد که در بخش اول میتوان درباره لوله و اتصالات هواکشی صحبت کرد.

هواکشی: این نوع لوله و اتصالات به دلیل ذخامت کمتر به نسبت لوله های فاضلابی و نبود فشار زیاد مستقیم، مناسب سیستم های هواکشی ساختمان ها هستند و همچنین از آن ها برای عبور سیم های برقی نیز  استفاده می کنند. به همین علت قیمت مناسب تری به نسبت لوله و اتصالات فاضلابی دارند.

در بخش دوم میتوان درمورد لوله و اتصالات نانو صحبت کرد که با تکنولوژی منحصر به فرد خود توانسته اند طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهند. یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از این محصول میتوان به مقاومت بالای آن به دلیل نانو بودن ذکر کرد.

باید به این موضع پرداخت که پلیکا یاس از سبد کالایی متنوعی برخوردار است که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • لوله و اتصالات فاضلابی پی وی سی
 • لوله و اتصالات هواکشی
 • لوله و اتصالات استخری
 • لوله های پی وی سی برقی خم سرد و گرم که عموما برای کابل کشی استفاده می شود.
 • تنوع سایز در لوله و اتصالات هواکشی: 63 میلیمتر الی 125 میلیمتر
 • تنوع سایز در لوله و اتصالات فاضلابی: 63 میلیمتر الی 200 میلیمتر

 نانو پلیمر یاس

بازرگانی کشیشی نانو پلیمر یاس در تمامی سایز ها و اندازه های را این محصول را ارائه و پشتیبانی میکند.

کاربرد لوله و اتصالات پی وی سی

امروزه در بسیاری از خانه ها و اماکن مختلف از لوله و اتصالات کاربرد های متعددی همچون گازرسانی، آب رسانی، سیستم های فاضلابی، سیم های برقی و کانال های هواکشی مورد استفاده قرار میگیرد که لوله و اتصالات پی وی سی نقش پررنگی در آن دارد و دربخش های سیستم های فاضلابی، کانال های هواکشی و آب رسانی توجه بیشتری به آن میشود.

در بخش سیستم های فاضلابی از پی وی سی های BD یا (Blow Down) به معنی لغوی پایین آوردن و در کار به معنی دفن کردن است که میتوان فهمید به منظور کار در کف و قسمت های مسطح میباشد.

نمونه هایی از پی وی سی های سبک تر نیز وجود دارند که خیلی ضخامت کمتری نسبت به پی وی سی های فاضلابی دارند و خیلی شکننده تر و ضعیف تر عمل میکنند و اغلب برای کابل های برق کشی و کانال های هواکشی مورد استفاده قرار میگیرند.

پی وی سی های موجود در بازار

به دلیل کم هزینه بودن و به صرفه بودن ساخت لوله و اتصالات پی وی سی امروزه کارخانجات زیادی وارد فرایند تولید این نوع لوله و اتصالات شده اند که در اینجا تنها میتوان به تعداد خیلی محدودی از آن ها که هم اتصالات و هم لوله تولید میکنند اشاره کرد .

 • آذر لوله
 • ماهان پلاست
 • آویسا لوله جی
 • اینگل اتصالات
 • پارس زنده رود پلاست
 • پلیمر گلپایگان
 • پی وی سی صبا
 • پلیکا پلیمر اصفهان
 • داراکار
 • و ….. .

بازگانی کشیشی نماینده اصلی شرکت پلیکا یاس همراه فعال در زمینه ارائه محصولات این شرکت میباشد و از تمامی انواع بشتیبانی میکند.

چرا پلیکا یاس

پلیکا یاس با بهره گیری از فناوری نانو در فرایند تولید لوله و اتصالات پی وی سی، تولید محصولاتی با مقاومت چند برابری با خاصیت ضد جرم و کیفیت و خواص مکانیکی به مراتب بالاتری را موجب گردیده است.

از این سو باید گفت که ستاد توسعه فناوری نانو، در برنامه «به توان نانو» ضمن معرفی تفاوتهای میان لوله های معمولی و لوله های نانویی، پلیکا یاس را به عنوان تولید کننده این حوزه برگزیده است.

 1. دارای برندهای گرید A طبق تاییدیه انجمن . PVC
 2. دارای گواهینامه CE اروپا.
 3. اولین شرکت تولید کننده محصولات با مواد نانو طبق گواهینامه ستاد نانو.
 • فناوري نانو يكي از مدرنترين فناوري هاي روز دنياست كه داراي خصوصياتي منحصر به فرد با كاربردهايي در تمام زمينه هاي علم و فناوري است
 • فناوري نانو يعني بررسي مواد در ابعاد اتمي يا ملكولي و يا بررسي مواد در مقياس يك ميليارديم آن. اين ساده ترين و عاميانه ترين تعريفي است كه مي توان از فناوري نانو ارائه داد.
 • در ساخت لوله و اتصالات نانو، با بکاربردن نانومواد علاوه بر کاهش قابل توجه صدای ایجاد شده، خواص مکانیکی آن از جمله مقاومت در برابر ضربه و شکنندگی نیز بهبود یافته است.
 • اضافه کردن پرکننده ها به محصولات پلیمری باعث افزایش شکنندگی در لوله هایی از این جنس، به خصوص در دمای پایین تر از پنج درجه سانتی گراد می شود، اما با افزودن نانوذرات و قرارگرفتن این مواد بین ذرات پرکننده، ضربه پذیری و خواص الاستیک لوله ها نیز بهبود می یابد.
 • پرکننده‌های نانویی باعث افزایش استحکام، مدول و چقرمگی زمینه پلیمری می‌شود. این خواص غیر معمول به دلیل سطح ویژه بسیار بالای نانو ذرات است.
 1. فرمولاسیون خاص و استفاده از افزودنی های نانو
 2. کندسوز واقعی
 3. استفاده مواد مختص اتصالات و لوله به صورت جداگانه
 4. استفاده از هولوگرام بمنظور عدم سو استفاده از تولید و عرضه جنس تقلبی در بازار
 5. داشتن دو گواهینامه نانو مجزا برای لوله و اتصالات
 6. داشتن هشت استاندارد ملی و سه استاندارد بین المللی.
 7. صاف و سیقلی بودن لوله و اتصالات
 8. انحصار داشتن بارکد برای پیگیری کیفی احتمالی
 9. تنوع اتصالات از سایز 40 تا 160 میلیمتر
 10. داشتن هر نوع اتصال با هر سلیقه و اشکال .
 11. قیمت مناسب نسبت به رقبا

همچنین شما میتوانید تمامی رویداد های مرتبط با شرکت پلیکا یاس که بازرگانی کشیشی امروزه نماینده اصلی این کارخانه و تمامی محصولات آن میباشد مطلع و از آخرین قیمت سری محصولات پلیکا یاس با خبر شوید.

در آخر

یکی از محصولات پیشرفته در سراسر جهان بوده و به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که دارد بسیار کار آمد می باشد. تمام محصولاتی که توسط نانو پلیمر یاس هیه و تولید می گردند دارای طول عمر بالا بوده، به هیچ عنوان زنگ نمی زند، قیمت مناسبی دارد، سبک است و … .

قیمت تعیین شده برای نانو پلیمر به دلیل نوسانات بازار متغیر می باشد.

یو پی وی سی معروف به لوله و اتصالات و حتی شیرالاتی معروف است که برای استخر استفاده میشود . پی وی سی معروف به پلیمر پلیکا معروف میباشد که کاربرد های مختلف مانند فاضلاب و ناودانی و غیره دارند.

لوله و اتصالات یاس بدلیل تولید شدن با فناوری نانوتکنولوژی سطح داخلی براق را دارند و همین عمر باعث شده تا طول عمر بیشتری بنسبت به رقبا داشته باشد.

بازرگانی کشیشی به غیر از انبار عمده فروشی خود مجهز به انبار خرده فروشی برای پروژه های سطح کشور نیز می باشد

گارانتی برگشت محصول و ضمانت محصول به مدت 5 سال

بازرگانی کشیشی ، نمایندگی اصلی "نانو پلیمر یاس"

کاتالوگ نانو پلیمر یاس

 

جدول قیمت نانو پلیمر یاس

کد کالانام کالاقیمت اول
1170101001لوله ١/٥x ٢٠ پلیکا برقی پلیمر یاس( ٢٥٠٠٠١)689000
1170101004لوله ١/٥x ٢٥ پلیکا برقی پلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٢)863000
1170101007لوله ١/٥x ٣٢ پلیکا برقی پلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٣)1164000
1170101010لوله ١/٥x ٤٠ پلیکا هواکشی پلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٤)1466000
1170101011لوله ٣x ٤٠ پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٤)2700000
1170101015لوله ١/٨x ٥٠ پلیکا هواکشی پلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٥)1872000
1170101020لوله ١/٨x ٦٣ پلیکا هواکشی پلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٦)2754000
1170101025لوله ١/٨x ٧٥ پلیکا هواکشی پلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٧)3376000
1170101030لوله ١/٨x ٩٠ پلیکا هواکشی پلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٩)4088000
1170101035لوله ٢/٢x ١١٠ پلیکا هواکشی پلیمر یاس( ٢٥٠٠١٠)5693000
1170101040لوله ٢/٥x ١٢٥ پلیکا هواکشی پلیمر یاس( ٢٥٠٠١٢)7130000
1170106020لوله ٣x ٥٠B پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٥)3400000
1170106025لوله ٣x ٦٣B پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٦)4670000
1170106030لوله ٣x ٧٥BD پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٧)5600000
1170106035لوله ٣x ٩٠BD پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠٠٩)6720000
1170106040لوله ٣/٢x ١١٠BD پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠١٠)8950000
1170106042لوله ٤/٢x ١١٠ پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠١٠)10440000
1170106043لوله ٥/٣x ١١٠BD پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠١٠)13720000
1170106045لوله ٣/٢x ١٢٥BD پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠١٢)9920000
1170106047لوله ٣/٧x ١٢٥BD پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠١٢)12200000
1170106050لوله ٣/٢x ١٦٠B پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠١٦)12150000
1170106051لوله ٤x ١٦٠BD پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠١٦)16820000
1170106055لوله ٤x ٢٠٠B پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠٢٠)19550000
1170106060لوله ٤/٩x ٢٥٠B پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠٢٥)27100000
1170106065لوله ٦/٢x ٣١٥B پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٠٠٣٠)47100000
1170201004زانوئی ٤٠ ٤٥- درجه Bپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٤٥٠٤)67000
1170201005زانوئی ٥٠ ٤٥- درجه Bپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٤٥٠٥)114000
1170201006زانوئی ٦٣ ٤٥- درجه Bپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٤٥٠٦)184000
1170201007زانوئی ٧٥ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٤٥٠٧)209000
1170201009زانوئی ٩٠ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٤٥٠٩)294000
1170201010زانوئی ١١٠ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٤٥١٠)440000
1170201012زانوئی ١٢٥ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٤٥١٢)560000
1170201013زانوئی ١٦٠ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٤٥١٦)1141000
1170202004زانوئی ٤٠B پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢٠٤)78000
1170202005زانوئی ٥٠B پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢٠٥)136000
1170202006زانوئی ٦٣B پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢٠٦)197000
1170202007زانوئی ٧٥BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢٠٩)242000
1170202009زانوئی ٩٠BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢٠٩)397000
1170202010زانوئی ١١٠BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢١٠)515000
1170202011زانوئی ١١٠پلیکاسایلنت هواکشی نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢١٠)320000
1170202012زانوئی ١٢٥BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢١٢)673000
1170202013زانوئی ١٦٠BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٠٢١٦)1418000
1170203006زانوئی دوسرکوپله٦٣ ٤٥- درجه Bپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٤٥٠٦)190000
1170203007زانوئی دوسرکوپله ٧٥ ٤٥- درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٤٥٠٧)222000
1170203009زانوئی دوسرکوپله٩٠ ٤٥- درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٤٥٠٩)328000
1170203010زانوئی دوسرکوپله١١٠ ٤٥- درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٤٥١٠)529000
1170204010زانوئی خم ١١٠ ٨٧/٥- درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٠٢١٠)675000
1170206006زانوئی دوسرکوپله٦٣ درجه Bپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٠٢٠٦)205000
1170206007زانوئی دوسرکوپله ٧٥ درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٠٢٠٧)262000
1170206010زانوئی دوسرکوپله ١١٠ درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٠٢١٠)481000
1170240002زانو٢٠ عصایی برقی خم سردپلیمر یاس( ٢٥٠٢٠١) 63000
1170240003زانو٢٥ عصایی برقی خم سردپلیمر یاس( ٢٥٠٢٠٢) 71000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٠٤سه راهی ٤٠ ٤٥- درجه Bپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٤)136000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٠٥سه راهی ٥٠ ٤٥- درجه Bپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٥)231000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٠٦سه راهی ٦٣ ٤٥- درجه Bپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٦)361000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٠٧سه راهی ٧٥ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٧)460000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٠٩سه راهی ٩٠ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٩)650000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠١٠سه راهی ١١٠ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣١٠)961000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠١٢سه راهی ١٢٥ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣١٢)1300000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٢٤سه راهی سه سرکوپله ٥٠ ٤٥- درجه Bپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٥)251000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٢٦سه راهی سه سرکوپله ٦٣ ٤٥- درجه Bپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٦)451000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٢٧سه راهی سه سرکوپله ٧٥ ٤٥- درجه Bپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٧)564000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٢٨سه راهی سه سرکوپله ٩٠ ٤٥- درجه Bپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٣٠٦)685000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٣٠سه راهی سه سرکوپله ١١٠ ٤٥- درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٣١٠)1143000
١١٧٠٣٠١٠٠١٠٠٧٠سه راهی ١١٠ ٤٥- درجه BDپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس(جدید( )٢٥١٣١٠)822000
١١٧٠٣٠١٠٠٢٠٠٠٦سه راهی٦٣x ٩٠ ٤٥- درجهBD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣٩٦)460000
١١٧٠٣٠١٠٠٢٠٠١٧سه راهی٦٣x ١١٠ ٤٥- درجهBD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣١٦)598000
١١٧٠٣٠١٠٠٢٠٠١٩سه راهی٩٠x ١١٠ ٤٥- درجهBD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣١٩)784000
١١٧٠٣٠١٠٠٢٠٠٢٥سه راهی١١٠x ١٢٥ ٤٥- درجهBD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣٢١)1089000
١١٧٠٣٠١٠٠٢٠٠٣٠سه راهی١١٠x ١٦٠ ٤٥- درجهBD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥١٣٦١)1526000
١١٧٠٣٠١٠٠٣٠٠١٥سه راهی سه سرکوپله٦٣x ٩٠ ٤٥- درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٣٩٦)505000
١١٧٠٣٠١٠٠٣٠٠٢٨سه راهی سه سرکوپله٦٣x ١١٠ ٤٥- درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٣١٦)627000
١١٧٠٣٠١٠٠٣٠٠٣٠سه راهی سه سرکوپله٩٠x ١١٠ ٤٥- درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٣١٩)803000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠٠٤سه راهی ٤٠B پلیکاسایلنت نوناپلیمر یاس( ٢٥٠٣٠٤)100000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠٠٥سه راهی ٥٠B پلیکاسایلنت نوناپلیمر یاس( ٢٥٠٣٠٥)213000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠٠٦سه راهی ٦٣B پلیکاسایلنت نوناپلیمر یاس( ٢٥٠٣٠٦)263000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠٠٩سه راهی ٩٠BD پلیکاسایلنت نوناپلیمر یاس( ٢٥٠٣٠٩)500000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠١٠سه راهی ١١٠BD پلیکاسایلنت نوناپلیمر یاس( ٢٥٠٣١٠)675000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠١٢سه راهی ١٢٥BD پلیکاسایلنت نوناپلیمر یاس( ٢٥٠٣١٢)1063000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠٢٦سه راهی خم٦٣ ٨٧/٥-BDپلیکانوناپلیمر یاس( ٢٥٠٣٠٦)439000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠٣٠سه راهی خم١١٠ ٨٧/٥-BDپلیکانوناپلیمر یاس( ٢٥٠٣١٠)930000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠٤٣سه راهی سه سرکوپله ٦٣ درجه Bپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٠٣٠٦)273000
١١٧٠٣٠٢٠٠١٠٠٤٥سه راهی سه سرکوپله ١١٠ درجه BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٠٣١٠)846000
١١٧٠٣٠٢٠٠٢٠٠١٥سه راهی ٦٣x ٩٠BD پلیکا سایلنت نانوپلیمر یاس(٢٥٠٣٩٦)432000
١١٧٠٣٠٢٠٠٢٠٠٢٠سه راهی ٦٣x ١١٠BD پلیکا سایلنت نانوپلیمر یاس(٢٥٠٣١٦)490000
١١٧٠٣٠٢٠٠٣٠٠٢٠سه راهی سه سرکوپله ٦٣x١١٠ BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٠٣١٦)538000
1170406کوپلینگ ترمزدار ٦٣B پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١٠٦)133000
1170407کوپلینگ ترمزدار ٧٥BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١٠٩)170000
1170409کوپلینگ ترمزدار ٩٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١٠٩)199000
1170410کوپلینگ ترمزدار ١١٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١١٠)276000
1170412کوپلینگ ترمزدار ١٢٥BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١١٢)344000
1170415کوپلینگ ترمزدار ١٦٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١١٦)580000
1170420کوپلینگ ترمزدار ٢٠٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١٢٠)1145000
1170427کوپلینگ بدون ترمز٧٥BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١١٠)174000
1170439کوپلینگ بدون ترمز١١٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١١٠)286000
1170442کوپلینگ بدون ترمز١٢٥BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١١١٢)353000
1170506درپوش ٦٣B پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٠٠٦)100000
1170509درپوش ٩٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٠٠٩)185000
1170510درپوش ١١٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٠١٠)263000
1170512درپوش ١٢٥BDپلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٠١٢)344000
1170536کپ ٦٣B پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٠٠٦)89000
1170540کپ ١١٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٠١٠)213000
1170543کپ ١٢٥BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥١٠١٢)330000
1170601006سراه دریچه بازدید ٦٣B پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٢٣٠٦)420000
1170601009سراهدریچه بازدید ٩٠*١١٠BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٢٣١٩)1166000
1170601010سراهدریچه بازدید ١١٠BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٢٣١٠)1
1170601011سراهدریچه بازدید ١١٠ غلافدارپلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٢٣١٠)1096000
1170601012سراه خم کوتاه دریچه بازدید ١١٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٢٣١٠)1051000
1170601013سراه خم بلند دریچه بازدید ١١٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٢٣١٠)1155000
1170602009رابط بازدید٩٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٢٣٠٩)578000
1170602010رابط بازدید١١٠BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٢٣١٠)650000
1170602012رابط بازدید١٢٥BD پلیکانانوپلیمریاس( ٢٥٢٣٠٩)764000
1170706سیفون ٦٣B پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٦٥٠٦)275000
1170709سیفون ٩٠BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٦٥٠٩)647000
1170710سیفون ١١٠BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٦٥١٠)1042000
1170711سیفون ١٢٥*١١٠BD پلیکاسایلنت نانوپلیمریاس( ٢٥٦٥٢١)1090000
1170810تبدیل ٦٣x ٩٠BD پلیکا نانوپلیمریاس( ٢٥١٧٩٦)223000
1170815تبدیل ٦٣x ١١٠BD پلیکا نانوپلیمریاس( ٢٥١٧١٦)311000
1170818تبدیل ٩٠x ١١٠BD پلیکا نانوپلیمریاس( ٢٥١٧١٩)330000
1170828تبدیل١١٠x ١٢٥BD پلیکا نانوپلیمریاس( ٢٥١٧٢١)432000
1170901کلاهک سه کاره ٩٠*١١٠*١٢٥نانوپلیمر یاس728000
1171006رابط نر-ماده ٦٣Bپلیکا نانوپلیمریاس(٢٥١١٠٦)136000
1171009رابط نر-ماده ٩٠BDپلیکا نانوپلیمریاس(٢٥١١٠٩)227000
1171010رابط نر-ماده ١١٠BDپلیکا نانوپلیمریاس(٢٥١١١٠)343000
1171112موفه ١٢٥BDپلیکا نانوپلیمریاس(٢٥١١١٢)983000
1171204شیر خودکار فنری چسبی ٤٠ نانوپلمیر یاس( ٢٥٣٣٠٤)5200000
1171205شیر خودکار فنری چسبی ٥٠ نانوپلمیر یاس( ٢٥٣٣٠٥)5850000
1171206شیر خودکار فنری چسبی ٦٣ نانوپلمیر یاس( ٢٥٣٣٠٦)8980000
1171220شیریکطرفه ١١٠x١٢٥ پلیکا نانوپلیمر یاس( ٢٥٣٣١٢)0
1171236شیر توپی چسبی ٦٣ نانوپلمیر یاس( ٢٥٣٣٠٦)10500000
1171256شیر توپی یکسر دنده ٦٣ نانو پلیمر یاس( ٢٥٣٣٠٦)12500000
1171286مهره ماسوره چسبی ٦٣ نانوپلیمر یاس( ٢٥١٦٠٦)3450000
1171310بوشن یکسردنده فشار قوی ١-١/٤x ٤٠ نانوپلیمریاس(٢٥٢١٤٤)181000
1171315بوشن یکسردنده فشار قوی ١-١/٢x ٥٠ نانوپلیمریاس(٢٥٢١٥٥)220000
1171320بوشن یکسردنده فشار قوی ٢x ٦٣ نانوپلیمریاس(٢٥٢١٦٦)578000
1171355بوشن یکسرمغزی فشار قوی ١-١/٢x ٥٠ نانوپلیمریاس(٢٥٣١٥٥)181000
1171360بوشن یکسرمغزی فشار قوی ٢x ٦٣ نانوپلیمریاس(٢٥٣١٦٦)418000
5/5 - (5 امتیاز)