نانو پلیمر یاس چیست و از کجا نانو پلیمر یاس را تهیه کنیم؟

نانو پلیمر یاس

نانو پلیمر یاس چیست و از کجا نانو پلیمر یاس را تهیه کنیم؟

بازرگانی کشیشی پیشرو در تهیه بهترین و باکیفیت ترین اجناس در رأس تاسیسات ایران

فلزات سال ها است به اشکال مختلف قابل استفاده ما آدمیان می باشند و روزبه روز و با پیشرفت، کارکرد متنوع و فوق العاده ایی را از خود برای ما نمایان می سازند. تا چندی پیش این فلز به تنهایی نقش به سزایی را در زندگی و صنعت ایفا می کرد اما به مرور دانشمندان بر این آمدند تا یک ماده جایگزین برای فلزات داشته باشند. ماده ایی که همچون فلز مقاوم، مستحکم، طول عمر بالا و … داشته باشد. حال ماده ی جایگزینی که دانشمندان پس از سالها تلاش توانستند جایگزین فلزات نمایند پلیمر می باشد. تمام مزایای فلز را دارا بوده و در صنعت بسیار پرکاربرد می باشد. پلیکا یاس هم جزو محصولات نانو پلیمر یاس بوده و به دلیل قیمت ارزان و همچنین نصب آسان آن بسیار پرکاربرد می باشد.

 در ادامه می خواهیم ببینیم نانو پلیمر یاس چیست و اگر خواهان آن بودیم از کجا نانو پلیمر یاس را تهیه و خریداری نماییم؟ اصلا نانو پلیمر یاس چه خصوصیات مثبتی به همراه دارد؟ تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید. بازرگانی کشیشی نمایندگی اصلی نانو پلیمر یاس را دارا می باشد و بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت به شما عرضه می کند.

 پلیمر چیست ؟

قبل از اینکه به سراغ نانو پلیمر یاس برویم بهتر است ابتدا ببینیم که اصلا خود پلیمر چیست؟ پلیمر یک ماده ایی جدید در پتروشیمی بوده و از به هم پیوستن واحدهای کوچک با نام مونومرتشکیل شده و تبدیل به مولکول های بزرگتر که پلیمر هستند می شوند. از لحاظ سختی و قدرت هم باید بگوییم که با آهن برابری کرده و حتی به جرات می توان گفت از نظر قدرت و سختی حتی از آن برتری نیز دارد. 

سایر مقالات
کاربرد اتصالات الکتروفیوژن چیست؟

 البته پلیمر در کنار قدرت و استحکام برعکس آهن بسیار سبک می باشد و کاربرد همگانی و آسانی در کنار منعطف بودن دارد. بهترین نوع پلیمر تا کنون فقط توسط: آلمان، کره و انگلیس در حال تولید است.

از کاربردهای پلیمر می توان به این موارد اشاره نمود:

  • اسباب بازی های داخل پارک
  • انواع فوم های پلیمری
  • روکش چوب
  • سرعت گیرهای خیابان
  • زنجیر لنگر کشتی
  • زنجیر یدک کش

تعریف نانو پلیمر

حال که با پلیمر آشنا شدیم و در موردش نکاتی را دانستیم، حال می توانیم به سراغ تعریف نانو پلیمر بپردازیم و ببینیم که اصلا نانو پلیمر چیست و چه کاردی می تواند داشته باشد.

در رابطه با نانو باید بگوییم که این فناوری توانایی این را دارد تا به ساخت، کنترل و استفاده ماده آن هم به ابعاد نانومتری بپردازد. اما خوب در هنگام استفاده اندازه ذرات در نانو بسیار مهم می باشد.

 ترکیب نانو و پلیمر باعث شده تا کیفیت پلیمر تا حد بسیاری افزایش پیدا کند.  چرا که نانو زمانی که با پلیمر ترکیب گردد باعث تبدیل پلیمر به یک ماده مستحکم تر، پایدارتر و … می شود و تمام کاربردهای مثبت پلیمر را دوچندان می نماید.

نانو پلیمر یاس

برای تهیه نمودن نانو پلیمر یاس می توان از شرکت پلیمر یاس که در سال 1385 به مدیریت آقای محمود ذین العابدینی فالیت خود را آغاز کرده درخواست نمود. این شرکت در زمینه تولیدات اتصالات پی وی سی و لوله کار خود را در صنعت ساختمان و تاسیسات فاضلاب شروع نموده است. این شرکت به عنوان معتبرترین شرکت در این زمینه در حال فعالیت است.

این شرکت با داشتن تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته اقدام به کنترل فاکتورهای کیفی محصولات خود نموده و در صورت داشتن تمام استانداردهای مورد نیاز به بازار روانه می گردد.

سایر مقالات
لوله کشی شوفاژ با لوله سبز

شرکت پلیمر یاس در این راستا توانسته در سال 1396 به عنوان برترین شرکت در زمینه ساخت لوله و اتصالات پی وی سی موفقیت چشم گیری را کسب نماید و موفق به دریافت گواهی نانو مقیاس از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو شد.

همچنین این شرکت توانسته اقدام به تولید نمودن اتصالات تک لایه و لوله پلی پروپیلن نماید. البته این شرکت در کنار دریافت گواهی داخلی توانسته گواهی فود گرید را از سازمان غذا و دارو نیز دیافت نماید.

امروزه این فناوری به عنوان به روز ترین فناوری در جهان شناخته می شود. از مزایای استفاده از تکنولوژی نانو می توان اینگونه گفت که: باعث کاهش صدا به اندازه قابل توجهی شده و در برابر ضربه مقاوم بوده و از شکننده بودن تا حد ممکن جلوگیری می نماید.

به عبارتی زمانی که نانو در پلیمر ترکیب شده و تبدیل به لوله و هر آنچه که مدنظر است شود خاصیت الاستیکی آن بهبود پیدا کرده و ضربه پذیریش افزایش پیدا می کند.

خصوصیات لوله های نانو پلیمری

محصولات پلیمری به خصوص لوله هایی که با این تکنولوژی تهیه و تولید می گردند دارای خصوصیات مثبت و کارآمدی می باشند. در ادامه به چند مورد از خصوصیات نانو پلیمر اشاره خواهیم نمود.

انعطاف پذیر بودن

این نوع لوله ها نسبت به سایر لوله های دیگر منعطف تر می باشند. این موضوع باعث می شود تا هنگام قرار دادن در دل زمین دردسری برای قرار دادن آن وجود نداشته باشد و به سهولت این کار انجام گردد. همچنین همین منعطف بودن نانو پلیمر یاس باعث شده تا حتی در آب و هوای متفاوت و حتی سخت به راحتی از آن استفاده نمود.

سایر مقالات
لوله پلیکا کشاورزی

تا حد ممکن در برابر ارتعاشات مقاوم است.

از دیگر خصوصیات نانو پلیمر یاس می توان به این مورد اشاره کرد که در مقابل ارتعاشات مختلف همچون زلزله،  کمپرسور مقاوم می باشد.

سبک است.

سبک بودن یکی دیگر از خصوصیات نانو پلیمر یاس می باشد. این خصوصیات باعث می شود تا احتیاج به اتصالات و تجهیزات سنگین وجود نداشته باشد.

کاهش هزینه نصب

نصب آسان و سبک بودن محصول باعث می شود تا دستمزد نصب نانو پلیمر یاس تا حد ممکن نسبت به سایر دستمزدها کمتر باشد.

در برابر خوردگی مقاوم است

درست است که همچون آهن مقوم و سخت است اما یک خصوصیت برتری که این ماده نسبت به آهن دارد این می باشد که برعکس آهن در مقابل خوردگی مقاوم است. 

نانو پلیمر یاس ماندگاری بالای دارد.

این نوع پلیمری دارای کارایی بالا، سریس دهی بهتر و طول عمر بالا می باشد و نصب آن به سهولت انجام می پذیرد.

از نفوذ اکسیژن جلوگیری می کند.

این نوع پلیمر برعکس فلز نفوذ پذیری کمتری داشته و اکسیژن از آن نمی تواند ورود یا خروج نماید. 

نانو پلیمر یاس همچون عایق عمل می کند.

از دیگر خصوصیات مثبت نانو پلیمر یاس می توان به عایق بودن آن اشاره نمود. این امکان در این نوع وجود دارد که در برابر امواج صوت همچون عایق عمل نمایند.

نام محصول: لوله پلیکا نانو پلیمر یاس

از کجا نانو پلیمر یاس را تهیه کنیم؟

شما می توانید نانو پلیمر یاس را با کیفیت مناسب از فروشگاههای معتبر سراسر کشور با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

قیمت نانو پلیمر یاس

این محصول به دلیل اینکه دارای ویژگی های منحصر به فرد است قابل استفاده در بیشتر محصولات و تجهیزات ساختمانی و صنعتی می باشد. قیمت نانو پلیمر یاس هم بسته به نوع محصول می تواند متفاوت باشد اما بسته به سایر فلزات از قیمت پاینی برخودار بوده و قدرت خرید آن وجود دارد. شما می توانید لیست قیمت نانو پلیمر یاس را در فروشگاه های معتبر به صورت به روز شده مشاهده نمایید.

سایر مقالات
تبدیل پلیکا چیست و چه مشخصاتی دارد؟

در آخر

یکی از محصولات پیشرفته در سراسر جهان بوده و به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که دارد بسیار کار آمد می باشد. تمام محصولاتی که توسط نانو پلیمر یاس هیه و تولید می گردند دارای طول عمر بالا بوده، به هیچ عنوان زنگ نمی زند، قیمت مناسبی دارد، سبک است و … .

قیمت تعیین شده برای نانو پلیمر به دلیل نوسانات بازار متغیر می باشد.

یو پی وی سی معروف به لوله و اتصالات و حتی شیرالاتی معروف است که برای استخر استفاده میشود . پی وی سی معروف به پلیمر پلیکا معروف میباشد که کاربرد های مختلف مانند فاضلاب و ناودانی و غیره دارند.

لوله و اتصالات یاس بدلیل تولید شدن با فناوری نانوتکنولوژی سطح داخلی براق را دارند و همین عمر باعث شده تا طول عمر بیشتری بنسبت به رقبا داشته باشد.

بازرگانی کشیشی به غیر از انبار عمده فروشی خود مجهز به انبار خرده فروشی برای پروژه های سطح کشور نیز می باشد

گارانتی برگشت محصول و ضمانت محصول به مدت 5 سال

بهترین لوله ساختمان
خرید لوله پلیکا نانو پلیمر یاس از نمایندگی اصلی لوله پلیکا نانو پلیمر یاس
5/5 - (68 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات