گروه صنعتی پامچال

گروه صنعتی پامچال

امنیت شما و خانوادتان با محصولات گروه صنعتی پامچال

درباره گروه صنعتی پامچال:

نام مجموعهگروه آتشنشانی پامچال
زمان شروع به کار1369
نام مدیر عاملآقای محمود هراتیان 
محل کارخانهاصفهان
محصولات دیگر تولیدیجعبه های آتشنشانی
تنوع محصولاتقرقره شلنگ- شلنگ – شیرآتشنشانی – بازویی – جعبه آتشنشانی

گروه صنعتی پامچال در سال 1380 به همت آقای محمود هراتيان در منطقه صنعتی دولت آباد در زمينی به مساحت 4000 متر مربع احداث گرديد.

این گروه صنعتی سازمانی تعالی خواه واستراتژی محور است كه خلق ارزش و تامين رضايت مشتريان را از طريق ارائه محصولی با كيفيت برتر را جستجو می كند.

و اما گروه صنعتی پامچال از سال 1369 فعاليت خود را با توليد كپسو لهای آتش نشانی توچال در شهرک صنعتی جی آغاز كرد و توانست اين پروژه به نسبت سنگين را با موفقيت هر چه تمام تر به اتمام برساند، چنان چه مفتخريم اعلام داريم.
پس از چندين سال توليد محصول با كيفيت در سالهای 1387 و 1391 به عنوان واحد نمونه کیفیت در سطح استان انتخاب شديم و جزء اولين دارندگان گواهينامه ISO9001:2008 در كشور باشيم. (كه برند توچال برای همه شناخته شده است.)
این گروه كارخانه توليد جعبه های آتش نشانی در سال 1380 در زمينی به مساحت 4000 متر مربع در شهرک صنعتی دولت آباد به مديريت آقای محمود هراتيان، برای خدمت هر چه بيشتر به هموطنان عزيز گرديديم و باز هم جزء اولين و تنها دارندگان گواهينامه ISO 9001:2008 در زمينه توليد جعبه های آتش نشانی شديم، كه برند پامچال هم تبديل به برند موفقی گرديد.

مزیت ها پامچال:

استفاده از تكنولوژی رنگ پودری الكتروستاتيک ، علاوه بر بهبود كيفيت رنگ، سرعت كار را بالاتر برده و همچنين با توجه به ماندگاری بهتر در شرايط محيطی با رطوبت بالا، مشتريان خاصی را نيز جلب نموده است.

این گره موفق به اخذ چندين تشكر و قدردانی از چندين شركت معتبر شده است.
  • استفاده از دستگاههای اتوماتيک برای توليد توانسته استاندارد های لازم برای تولید انبوه و مشارکت در پروژه های بزرگ را به ارمغان بیاورد .
  •  
  • زير سازی رنگ 4 مرحله ايی فسفاته و چربيگير:

  • استفاده از توپی برنجی كه اين كار باعث 1- آب بندی 2- افزايش عمر استفاده 3- احتمال در رفتن بر اثر چرخش را از بين می برد.
  • الف: طراحي زانو يک تكه مخصوص هوزريل آتش نشانی.
  • ب: طراحي قرقره آتش نشانی هوزريلی مخصوص.
  • پ: طراحی زانو و محور یک تکه آلومینیومی.

بازرگانی کشیشی ، نمایندگی اصلی گروه صنعتی پامچال

کاتالوگ گروه صنعتی پامچال