لوله گالوانیزه ساوه

نورد پروفیل ساوه

لوله گالوانیزه ساوه - نورد پروفیل ساوه

نورد پروفیل ساوه با تولید 2.000.000 تن در سال بزرگترین تولید کننده در ایران

درباره لوله گالوانیزه ساوه:

قدیمی ترین سیستم آبرسانی با اتصالات همجنس خودش و به عنوان نسل اول شناخته شده است. برای محافظت از خوردگی و آسیب پذیری فلزات توسط عمل گالوانیزاسیون، پوششی از فلز روی را بر لوله قرار می دهند، این پوشش متشکل از لایه ی روی و ترکیباتی از آهن می باشد. بدین جهت به لوله گالوانیزه معروف هستند.

تاریخچه پروفیل ساوه:

 در سال 1354 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی با ظرفیت تولیدی 50.000 تن در سال تاسیس و بهره برداری گردید. مدیریت این کارخانه در راستای استراتژی توسعه بازار و افزایش تنوعات محصولات و نفوذ به بازارهای صادراتی برنامه ریزی دقیق خود را در جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقاء کیفی و کمی محصولات آغاز نموده و هم اکنون حاصل تلاش و برنامه ریزی دقیق مدیریت این شرکت دستیابی به ظرفیت 2.000.000  تن در سال انواع مقاطع فولادی در سایزهای گوناگون می باشد.

اجرای سیاستهای توسعه بازار این شرکت باعث گردیده تا این شرکت در حوزه های مختلف بازار همچون انرژی، ساخت و ساز و خودروسازی حضور موفق و رشد پایدار را تجربه نماید. هم اکنون محصولات این شرکت در این صنایع کلیدی کاربردهای وسیعی همچون : لوله های گاز، آب، نفت، مقاطع صنعتی مربوط به قطعات خودرو و موتور سیکلت و همچنین انواع پروفیل ها و مقاطع مورد استفاده در صنعت ساختمان را دارا می باشد.

تنوع سایز از سایز ۱/۲ تا ۶ اینچ
نام مجموعه گروه صنعتی صفا
زمان شروع به کار 1354
محل کارخانه ساوه
محصولات دیگر این مجموعه لوله های گاز، آب، نفت، برخی مقاطع صنعتی
توضیحات گالوانیزه ساوه تولید لوله و اتصالات گالوانیزه را در سال ۱۳۶۶ با ظرفیت تولید ۲ میلیون تن در سال (انواع مقاطع فولادی) آغاز نمود.

بازرگانی کشیشی ، نمایندگی اصلی گالوانیزه ساوه

کاتالوگ گالوانیزه ساوه