راه‌های جدید و خلاقانه برای استفاده از چسب رازی در هنر و دست‌سازه‌ها

چسب رازی و دست سازه

چسب رازی و دست سازه: چسب رازی یکی از لوازم الزامی هر خانه و محل کار است. این چسب قابلیت چسباندن انواع مواد را دارد و به راحتی قابل جدا شدن است. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید با چسب رازی آثار هنری و دست‌سازه‌های خلاقانه بسازید؟ در این مقاله به شما ده راه جدید و خلاقانه برای استفاده از چسب رازی و دست‌ سازه‌ ها را معرفی می‌کنیم. این محصول را می‌توانید از نمایندگی اصلی چسب رازی تهیه کنید.

چگونه با چسب رازی و کاغذ رنگی تابلوهای زیبای دیواری بسازید

با استفاده از چسب رازی و کاغذ رنگی می‌توانید تابلوهای زیبای دیواری بسازید که هر کدام یک طرح منحصر به فرد دارند. برای این کار نیاز به چند قطعه کاغذ رنگی، چسب رازی، قطعات کوچک چوب، قیچی و خط کش دارید. ابتدا با قطعات چوب چارچوب تابلو را درست کنید. سپس با قطعات کاغذ رنگی طرح مورد نظر خود را بروی تابلو پهن کنید. مثلا می‌توانید شکل گل، پروانه، خورشید، قلب و … را با کاغذ رنگی بسازید. سپس با چسب رازی قطعات کاغذ رنگی را به تابلو بچسبانید. حال تابلو آماده است و می‌توانید آن را بروی دیوار نصب کنید.

چسب رازی و دست سازه نمدی: دوستان جدید برای ساخت اسباب‌بازی‌های نرم و شاد

چسب رازی و نمد دو ماده هستند که با هم خوب ست می‌شوند. با استفاده از این دو ماده می‌توانید اسباب‌بازی‌های نرم و شاد برای خود یا فرزندانتان بسازید. برای این کار نیاز به نمد های رنگین، چسب رازی، پنبه، ماژیک، چشم‌های پلاستیکی و سوزن و نخ دارید. ابتدا با نمد شکل بدنه اسباب‌بازی را ببرید. مثلا می‌توانید شکل خرس، گربه، خرگوش و … را ببرید. سپس با چسب رازی دو قطعه نمد را به هم بچسبانید ولی یک قسمت را باز بگذارید تا بتوانید پنبه را داخل آن بریزید. سپس با پنبه بدنه اسباب‌بازی را پر کنید و قسمت باز را با سوزن و نخ ببندید. حال می‌توانید با ماژیک و چشم‌های پلاستیکی صورت اسباب‌بازی را طراحی کنید. همین طور می‌توانید با نمد های رنگین جزئیات دیگری مثل گوش، دم، کلاه و … را به اسباب‌بازی اضافه کنید.

سایر مقالات
چگونه چسب رازی در تکنولوژی به کمک بشریت آمده است؟

چسب رازی و مقوا: ترفندهای ساده و ارزان برای ساخت جعبه‌های هدیه و نگهداری

چسب رازی و مقوا دو ماده هستند که با هم می‌توانند جعبه‌های هدیه و نگهداری زیبا و کاربردی بسازند. برای این کار نیاز به مقوای سفید یا رنگین، چسب رازی، قطعات کاغذ رنگین، قلمو، خط کش، قیچی و نوار چسب دارید. ابتدا با خط کش و قلمو شکل جعبه را بروی مقوا کشیده و ببرید. سپس با چسب رازی قطعات مقوا را به هم بچسبانید تا شکل جعبه تشکیل شود. حال می‌توانید با قطعات کاغذ رنگین جعبه را تزئین کنید. مثلا می‌توانید شکل گل، پروانه، ستاره و … را بروی جعبه بچسبانید. همین طور می‌توانید با نوار چسب لبه‌های جعبه را پوشش دهید تا زیباتر شود. حال جعبه آماده است و می‌توانید در آن هدیه یا لوازم خود را قرار دهید.

خرید چسب تارگت رازی آنلاین و نکات مهمی که باید بدانید!

چگونه با چسب رازی و پارچه‌های قدیمی لباس‌های جدید و شیک درست کنید

چسب رازی و پولک دو ماده هستند که با هم می‌توانند لوازم التحریر و لوازم شخصی شما را تزئین کنند. برای این کار نیاز به چسب رازی، پولک‌های رنگین، قلمو، قیچی، نوار چسب و لوازم مورد نظر دارید. ابتدا با قلمو شکل مورد نظر خود را بروی لوازم بکشید. مثلا می‌توانید شکل گل، پروانه، ستاره و … را بروی دفتر، کیف، کفش و … بکشید. سپس با چسب رازی شکل را پر کنید. حال با پولک‌های رنگین شکل را تزئین کنید. سپس با نوار چسب پولک‌ها را فشار دهید تا به خوبی بچسبند. حال لوازم شما آماده است و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

سایر مقالات
دانستنی‌هایی در مورد تاریخچه چسب تارگت رازی

چسب رازی و گل‌های خشک شده: راه‌های زیباسازی خانه و محل کار با گلدان‌های خلاقانه

چسب رازی و گل‌های خشک شده دو ماده هستند که با هم می‌توانند گلدان‌های خلاقانه و زیبا بسازند. برای این کار نیاز به چسب رازی، گل‌های خشک شده، قطعات کاغذ رنگین، قیچی، نوار چسب، قوطی فلزی یا پلاستیکی و نخ دارید. ابتدا با قطعات کاغذ رنگین قوطی را تزئین کنید. مثلا می‌توانید شکل گل، پروانه، ستاره و … را بروی قوطی بچسبانید. سپس با نوار چسب لبه‌های قوطی را پوشش دهید تا زیباتر شود. حال با نخ چندین گل خشک شده را به هم ببندید تا شکل گلدان تشکیل شود. سپس با چسب رازی گلدان را به قوطی بچسبانید. حال گلدان آماده است و می‌توانید آن را بروی میز خود قرار دهید.

چسب رازی و سنگ‌های رنگی: ساخت آویز‌ها و دستبندهای زینتی با الهام از طبیعت

چسب رازی و سنگ‌های رنگی دو ماده هستند که با هم می‌توانند آویز‌ها و دستبندهای زینتی بسازند. برای این کار نیاز به چسب رازی، سنگ‌های رنگین، نخ، سوزن، قفل و حلقه دارید. ابتدا با سوزن و نخ سنگ‌های رنگین را به هم بپیوندید تا شکل آویز یا دستبند تشکیل شود. سپس با قفل و حلقه دو سر آویز یا دستبند را به هم وصل کنید. حال آویز یا دستبند آماده است و می‌توانید آن را بپوشید.

چگونه از چسب رازی برای تعمیر وسایل خانگی استفاده کنیم؟

کنید.

چسب رازی و پولک: تزئین لوازم التحریر و لوازم شخصی با پولک‌های درخشان

چسب رازی و پولک دو ماده هستند که با هم می‌توانند لوازم التحریر و لوازم شخصی شما را تزئین کنند. برای این کار نیاز به چسب رازی، پولک‌های رنگین، قلمو، قیچی، نوار چسب و لوازم مورد نظر دارید. ابتدا با قلمو شکل مورد نظر خود را بروی لوازم بکشید. مثلا می‌توانید شکل گل، پروانه، ستاره و … را بروی دفتر، کیف، کفش و … بکشید. سپس با چسب رازی شکل را پر کنید. حال با پولک‌های رنگین شکل را تزئین کنید. سپس با نوار چسب پولک‌ها را فشار دهید تا به خوبی بچسبند. حال لوازم شما آماده است و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

سایر مقالات
چسب رازی و آموزش: چگونه با استفاده از چسب رازی به کودکان مفاهیم ساده و پایه را آموزش دهیم؟

چسب رازی و مغناطیس: ساخت مغناطیس‌های جالب و کاربردی برای یخچال و تخته سفید

چسب رازی و مغناطیس دو ماده هستند که با هم می‌توانند مغناطیس‌های جالب و کاربردی بسازند. برای این کار نیاز به چسب رازی، مغناطیس‌های کوچک، قطعات کاغذ رنگین، قلمو، قیچی، عکس‌های شخصی و نوار چسب دارید. ابتدا با قطعات کاغذ رنگین شکل مورد نظر خود را ببرید. مثلا می‌توانید شکل گل، پروانه، ستاره و … را ببرید. سپس با قلمو شکل را تزئین کنید. حال با چسب رازی شکل را به مغناطیس بچسبانید. حال مغناطیس آماده است و می‌توانید آن را به یخچال یا تخته سفید بچسبانید. همین طور می‌توانید با عکس‌های شخصی خود مغناطیس‌های عکس دار بسازید. برای این کار فقط کافی است عکس خود را به جای کاغذ رنگین استفاده کنید.

چسب رازی و دست سازه کش: ایده‌های متفاوت برای ساخت اکسسوری‌های مو با کش‌های رنگین

چسب رازی و کش دو ماده هستند که با هم می‌توانند اکسسوری‌های مو بسازند. برای این کار نیاز به چسب رازی، کش‌های رنگین، قطعات کاغذ رنگین، قلمو، قیچی و گل‌های پلاستیکی دارید. ابتدا با قطعات کاغذ رنگین شکل مورد نظر خود را ببرید. مثلا می‌توانید شکل گل، پروانه، ستاره و … را ببرید. سپس با قلمو شکل را تزئین کنید. حال با چسب رازی شکل را به کش بچسبانید. حال اکسسوری مو آماده است و می‌توانید آن را بروی مو خود ببندید. همین طور می‌توانید با گل‌های پلاستیکی اکسسوری‌های مو دارای گل بسازید. برای این کار فقط کافی است گل پلاستیکی را به جای کاغذ رنگین استفاده کنید.

سایر مقالات
چسب رازی و فرهنگ مصرف: آیا واقعا به همه این چسب‌ها نیاز داریم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات