تبدیل پلیکا چیست و چه مشخصاتی دارد؟

تبدیل پلیکا

تبدیل پلیکا

بازرگانی کشیشی پیشرو در تهیه بهترین و باکیفیت ترین اجناس در رأس تاسیسات ایران

اینبار با مشخصات تبدیل پلیکا خدمت شما عزیزان رسیده ایم و می خواهیم با یکی دیگر از اتصالات لوله برند پلیکا یا همان UPVC با نام تبدیل یو پی وی سی آشنا سازیم.

تبدیل پلیکا به عنوان یکی از انواع اتصالات یو پی وی سی شناخته و ویژگی و مزایا به خصوص خود را به همراه دارد. شما می توانید همچنین با کمک کادر مجرب بازرگانی کشیشی از نحوه کارکرد، قیمت و همچنین نحوه خرید لوله و اتصالات پلیکا و سایر لوله های دیگر اطلاعات نسبی بدست آورید.

برند پلیکا تمام استانداردهای لازمی که برای تولید لوله و اتصالات یو پی وی سی احتیاج است را در مراحل تولید و ساخت محصولات خود اتخاذ نموده و بهترین کیفیت را روانه بازار می نماید.

برند پلیکا

پلیکا در اصل نام برند لوله و اتصالات UPVC می باشد. اما زمانی که برای اولین بار به ایران وارد شد استفاده کنندگان این محصول آن را با نام برند  شناخته و به یکدیگر معرفی می نمودند و همین موضوع باعث شد تا با این نام هم معروف گردد. البته نام دیگری نیز دارد. جنس پلیکا از پی وی سی است اما فقط در ترکیباتش از نرم کننده استفاده نشده و به همین خاطر با نام PVC سخت هم معروف است.

این برند محصولات خود را از نظر مقاومت به ۳ دسته: پلیکا معمولی، پلیکا نیمه قوی و پلیکا فشار قوی تقسیم نموده و از محصولات متنوعی که توسط این برند تولید می گردد هم می توان به این موارد اشاره نمود:

 • انواع لوله
 • تبدیل پلیکا
 • انواع سه راهی
 • انواع سه راهی تبدیل
 • فلنج
 • انواع زانو
 • سیفون
 • کلاهک
 • کوپلینگ ترمز دار
 • بست پلیکا
 • کف خواب
سایر مقالات
لوله پلیکا کشاورزی

مزایا و ویژگی های پلیکا

در ادامه مطلب تبدیل لوله پلیکا بد نیست در رابطه با مزایا و ویژگی های محصولات پلیکا ابتدا آشنایی پیدا کنیم و پس از آن به مبحث اصلی خود بپردازیم.

از مزایا و ویژگی های لوله و اتصالات برند پلیکا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایا

قیمت مناسب و مقرون به صرفه ایی دارد.

نصب آن آسان و سریع بوده و باعث صرفه جویی در وقت می گردد.

وزن سبکی داشته اما مقاومت بالایی دارد.

امکان اتصال پیدا کردن به کلیه سیستمهای لوله کشی فاضلاب همچون پلی اتیلن و پوشفیت را دارد.

ویژگی

 

در برابر خوردگی مقاوم است.

مقاومت بالایی از خود در برابر مواد شیمیایی نشان می دهد.

در برابر فشار و ضربه مقاومت بالایی دارد.

منعطف می باشد.

دارای عایق حرارتی می باشد.

با این ویژگی و مزایایی که برای لوله و اتصالات لوله پلیکا نام بردیم می توان گفت جزو کاربردی ترین انواع اتصالات پلیمری می باشد. از کاربردهای لوله و اتصالات یو پی وی سی می توان به این موارد اشاره نمود:

 • انتقال کابلهای برق و مخابرات
 • سیستم فاضلاب شهری و ساختمانی
 • سیستم آبیاری کشاورزی
 • سیستم آبرسانی شهری
 • سیستم انتقال آب

 

حال که با مشخصات، ویژگی ها،‌ مزایا و کاربردهای لوله و اتصالات پلیکا آشنا شدیم بهتر است به سراغ موضوع اصلی خود یعنی تبدیل پلیکا رفته و در این باره هم مختصر دانسته ایی داشته باشیم. با ما همچنان در بازرگانی کشیشی برای شناخت تبدیل یو پی وی سی همراه باشید.

نام محصول: لوله پلیکا نانو پلیمر یاس

تبدیل پلیکا

تبدیل پلیکا به عنوان یکی از قطعات و اتصالات پلیکا شناخته و با مواد پی وی سی سخت تهیه و تولید می گردد. از این تبدیل یو پی وی سی به منظور افزایش یا کاهش سایز لوله های پلیکا و سایر اتصالات استفاده می گردد تا بتوان مثلاً: به راحتی سایز کوچک لوله را به سایز بزرگ لوله متصل نمود و سیستم لوله کشی به نحو احسنت انجام پذیرد.

سایر مقالات
ویژگی های لوله ناودانی پلیمر یاس

این محصول به رنگ طوسی تولید گردیده و در بازار قابل شناسایی می باشد. همچنین طول عمر بالایی داشته و با کمک چسب به سایر اتصالات و یا لوله متصل می گردد.

البته در رابطه با اندازه تبدیل یو پی وی سی باید بگوییم در اندازه و سایزهای مختلف تولید و در بازار موجود می باشد.

این اتصال جزو پرکاربرد ترین اتصالات پلیکا می باشد و برای انشعاب گیری، تغییر دادن مسیر لوله و یا وصل نمودن دو لوله به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

با کمک تبدیل از بیرون ریخته شدن چسب جلوگیری شده و باعث می شود تا آب بندی به طور صحیح ایجاد و هیچگونه نشتی نداشته باشد. همچنین با کمک این محصول جریانات فاضلاب، آب و … به مسیر های مختلف تغییر پیدا می نماید.

تبدیل یو وی وی سی طبق استانداردهای تعیین شده ملی ۹۱۱۹ (EN1329) تولید و با بهترین کیفیت روانه بازار می گردد.

کاربرد

تبدیل UPVC کاربرد بسیاری دارد و در تخلیه نمودن پساب ساختمان و فاضلاب مطرح می باشد. همچنین می توان به صورت نمونه به این موارد اشاره کرد:

در صنعت آب و فاضلاب کاربرد دارد.

 • سیستم آبیاری تحت فشار
 • سیستم آبرسانی و فاضلاب ساختمان
 • سیستم فاضلاب شهری
 • انتقال کابل های برق
 • سیستم های آبیاری کشاورزی
 • تخلیه نمودن آب باران
 • مورد استفاده در هواکش ساختمان

مزایا و ویژگی های تبدیل پلیکا

این اتصال هم همچون سایر اتصالات و انواع لوله پلیکا دارای ویژگی و مزایایی می باشد که به طور خلاصه به چند مورد از آنها اشاره خواهیم نمود.

این محصول مقاومت خوبی از خود در برابر فعل و انفعالات الکترو شیمیایی ناشی از نمک ها و اسیدها که باعث خوردگی فلزات می شوند، دارد.

سایر مقالات
پر فروش ترین لوله های سال

طول عمر بالایی دارد.

منعطف می باشد و به همین دلیل به راحتی دچار شکستگی و نشتی نخواهد شد.

برای تبدیل نمودن لوله بزرگ به کوچک و برعکس مناسب می باشد.

توانایی تحمل فشار بالا را دارد.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه ایی دارد.

نصب آن آسان، سریع و با کمک چسب متصل می گردد.

یکی دیگر از مزایای تبدیل پلیکا نوع اتصالات آن که غیر رسانا می باشد استفاده نمود.

در زمان های زلزله مقاوم بوده و به عنوان یک عایق حرارتی و الکتریکی شناخته می شود.

قیمت تبدیل پلیکا

به دلیل نوسانات قیمتی در تهیه مواد اولیه و تحریماتی که علیه ایران صورت گرفته باعث شده نتوان یک قیمت ثابت را در رابطه با این محصول بیان کرد. اما خوب تا حد ممکن می توان گفت قیمت مقرون به صرفه ایی داشته و بسته به نوع انتخاب در رابطه با سایز، نوع کلاس فشاری، اندازه و … قیمت ها تا حدودی متفاوت می باشند. شما می توانید با کمک گرفتن از مشاوران بازرگانی کشیشی قیمت به روز تبدیل پلیکا و سایر محصولات با همین برند یا سایر برندهای مورد نظر که موجود در این بازرگانی هستند را دانسته و در صورت تمایل اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود از بازرگانی کشیشی را داشته باشید.

در آخر

تبدیل پلیکا به عنوان یک ابزار کارآمد در تاسیسات لوله کشی بسیار مورد استفاده می باشد و در ابعاد و سایزهای مختلف همچون: ۳ و ۲/۳ تولید و در بازار موجود است.

جنس این محصول از ترکیبات پی وی سی سخت بوده و مزایا و ویژگی های مختص به خود را دارد که به طور نمونه می توان به متصل نمودن دو لوله با سایز های مختلف به یکدیگر اشاره نمود. برند لوله پلیکا به عنوان معتبر ترین و با کیفیت ترین تولید کننده لوله و اتصالات شناخته می شود.

سایر مقالات
کاربرد لوله پلی اتیلن

برای خرید تبدیل پلیکا می توانید از بازرگانی کشیشی، نانو پلیمر یاس یاری بجویید.

بهترین لوله ساختمان
خرید لوله پلیکا نانو پلیمر یاس از نمایندگی اصلی لوله پلیکا نانوپلیمر یاس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات