فلاش تانک

فلش تانک ها از ملزومات بهداشتی هستند كه در توالت ها همراه كاسه توالت معمولی یا فرنگی نصب می‌شوند و از آن ها برای شستشوی كاسه توالت استفاده میشود. در برخی از فلاش تانک ها می توان میزان حجم آب مصرفی را تعیین کرد. این کار معمولا از طریق یک شناور و یا فلوتر صورت می گیرد. با استفاده از این شیوه می توانید تا حد زیادی در مصرف آب صرفه جویی نمود.

فلاش تانک تک حالته و دو حالته:

مخزن فلاش تانک یا توسط دستگیره (که معمولا با زنجیر یا طناب ارتفاع آن کم شده) و یا توسط دکمه راه اندازی میشود. برخی از فلاش تانک ها هر دو گزینه را دارا هستند و به فلاش تانک دو حالته معروفند. این نوع فلاش تانک ها برای سرویس بهداشتی ایرانی مورد استفاده قرار میگیرند و بصورت روکار و بعد از سرامیک یا کاشی کاری نصب میشوند.

فلاش تانک توکار (سیفون):

مخزن فلاش تانک های توکار در دیوار قرار گرفته و دکمه یا دسته تخلیه آب آن در دیوار تعبیه شده است. این مدل فلاش تانک هم مناسب مکان های شلوغ هستند، و هم برای منزل بسیار کارآمد می باشند ، زیرا ظاهر زیبایی به سرویس بهداشتی می بخشد و فضای کمتری را اشغال می کند.

فلاش تانک دو گانه (دو زمانه):

مخزن فلاش تانک در مدل دوگانه، به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم می شود، و خروجی هرکدام جداگانه قابل تنظیم می باشد. با استفاده از فلاش تانک های دو گانه ، می توانیم ۵۰ تا ۷۰ درصد صرفه جویی در مصرف آب داشته باشیم. نام دیگر فلاش تانک دوگانه، فلاش تانک دو زمانه می باشد.

فلاش تانک اتوماتیک:

فلاش تانک اتوماتیک یکی دیگر از انواع مدل های فلاش تانک می باشد بر روی سرویس بهداشتی فرنگی تعبیه شده و بصورت اتوماتیک با باز شدن درب سرویس بهداشتی شروع به کار می کند. این فلاش تانک بر روی سرویس بهداشتی قرار دارد و میزان معینی از مخزن آب را تخلیه می نماید.

توضیحات

ميزان سروصدايي که فلاش تانک در هنگام کار ايجاد مي کند به مدل فلاش تانک، ظرفیت منبع، مسیر لوله و نوع تخلیه سرویس بهداشتی مربوط است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی

قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی

بازرگانی کشیشی نماینده رسمی محصولات گیتی پسند و ارائه دهنده محصولات فاضلابی و پوشفیت نیوفلکس گیتی پسند و پوشفیت های پلی ران